E FUNDIT/ Mbytet pushuesi në Durrës
999 rezultate për

gjinushit

Regjistrimi i Gjinushit në zgjedhje, Fuga: Procesi është i paligjshëm Akademiku Artan Fuga ngriti polemika të shumta në momentin kur Skënder Gjinushi vendosi të kandidonte për postin e kryet
Nuk quhej Skënder, zbulohet emri rus i Gjinushit Skëndër Gjinushi u zgjodh mes debatash sot në krye të Akademisë së Shkencave duke qenë kështu një kandidaturë politike e
Refuzoj të marr pjesë në këtë puç! Fuga nuk voton për kreun e Akademisë së Shkencave Ka qenë më shumë produkt i një vendim marrjeje politike zgjedhja e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave s
"Çmendet" Akademia e Shkencave e Skënder Gjinushit! Artan Fuga Cakton komision zgjedhjesh pa caktuar datë zgjedhjesh!!! U mbars mali dhe polli një mi! Kjo është th
Tërhiqet pak ditë para zgjedhjeve kandidati i partisë së Gjinushit në Vlorë: Votoni PS-në Kandidati për deputet i Partisë Socialdemokrate, Leonard Beqiri, kërkon që të mos i jepet asnjë votë partisë së Skënder
Ish-zyrtari i qeverisë Berisha kryeson listën e Gjinushit në Vlorë Skëndër Gjinushi po ndjek një taktikë interesante në vendosjen e figurave të njohura nga partitë e majta në krye të list
Ja cili është emri i vërtetë i Skënder Gjinushit Kryetari i Partisë Social Demokrate Skënder Gjinushi ka edhe një emër tjetër. Ky “sekret” i Gjinushit është zbuluar
Berisha flet për vrasjen e Azemit: Ja lidhja me nipin e Skënder Gjinushit Në emisionin Komiteti që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për vrasje
Gjinushi akuzon PS: Do ta fitojmë Fierin Skënder Gjinushi i PSD-së ka akuzuar Partinë Socialiste, se kjo parti po bën presion mbi KQZ-në dhe mbi Kolegjin Zgjedho
KQZ apel Gjinushit: Drejtohu Kolegjit Zgjedhor KQZ i është kundërpërgjigjur akuzave të ngritura sot nga Gjinushi, duke i bërë apel që ti drejtohet Kolegjit Zgjedhor. P
Marashi: Në burg prej Nanos, Pollos dhe Gjinushit (VIDEO) Vjen dëshmia e dy organizatorëve kryesorë të arratisjes nga burgu i sigurisë së lartë në Drenovë të Korçës: Fran Marashi
Gjinushi rimerr çelësat e godinës (FOTO LAJM) UPDATE- Policia e Shtetit i ka rikthyer Skënder Gjinushit çelësat e godinës. Aktualisht mediat ndodhen jashtë selisë së
Misioni i Gjinushit: Rrëzimi i Berishës dhe çlirimi i të majtës nga Meta Kreu i Partisë Socialdemokrate Skender Gjinushi ka reaguar ndaj paktin PS-LSI. Në një deklaratë për mediat, Gjinushi u s