999 rezultate për

gjinit

Do e kishte vrarë, si arriti bashkëshortja të shpëtonte Hilë Gjinin nga sulmi i komshiut Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e djeshme në Balldre të Lezhës, ku një 69-vjeçar, qëlloi me armë fqinjin e tij, pasi
Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit Ditën e sotme është gjetur një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit. Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe
Djali i ri tek "Përputhen" pranon që është biseksual: Kam patur marrëdhënie me të dyja gjinitë Në puntatën e sotme “Përputhen”, në Top Channel, një nga kandidatët, Graciano, mori guximin për t’i rrëfyer Anës se ësht
Atentati ndaj Preng gjinit, dalin detaje të tjera për autorin 30 vjeçar Autori që desh i mori jetën Preg Gjinit është i moshës rreth 30 vjeç. Pervec pamjeve të cilat u bënë të ditura se ekz
Veshur me të zeza dhe kapele, kamerat kapin të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj Gjinit Kamerat e sigurisë kanë mundur të fiksojnë një përson i cili dyshohet të tjetë autori i shërthimit me tritol të ndodhur
Asnjë pistë konkrete për atentatin ndaj Gjinit, prokuroria mbledh drejtuesit e policisë Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në një takim drejtues të Policisë së Shtetit për të diskutuar rreth atentatit ndaj 5
Familjarët e Preng Gjinit bëjnë gati lëvizjen e radhës, pritet transferimi i tij Preng Gjini ndaj të cilit u ngrit atentat me lëndë plasëse dy ditë më parë, ka thënë prerë se nuk do të flasë kurrë për
Dëshmia "surprizë" e Preng Gjinit: Nuk mbaj përgjegjësi për veprimet e vëllait tim Dy ditë pas atentatit, Preng Gjini është marrë në pyetje në spitalin e Traumës nga ku ka treguar të gjitha lëvizjet që k
Lala zbulon detaje për atentatin ndaj Gjinit: Dyshohet se kanë vrarë një punonjës policie "Pjesëtarë të këtij fisi kanë vrarë një punonjës policie Ndue Kaza, nëse s’gaboj. Hetuesit thonë se është histori e larg
I dyshuar për ekzekutimin e Kastriot Reçit, çfarë tregojnë analizat e ADN-së së Preng Gjinit Policia e Tiranës nuk ka ende një njoftim zyrtar për shpërthimin e ndodhur ditën e djeshme me tritol më mes të kryeqytet
Piu kafe me nipin e më pas mori makinën e tij, detaje nga atentati ndaj Preng Gjinit Nga hetimet lidhur me atentatin me ekzpoziv të ndodhur pasditen e djeshme në kryeqytet, bëhet me dije se Preng Gjini mbë
Shpërthimi me eksploziv që alarmoi Tiranën, si është gjendja shëndetësore e Preng Gjinit Preng Gjini, shënjestra e atentatit të dyshuar pasditen e djeshme në kryeqytet e ka kaluar rrezikun për jetën dhe është
Lala: Atentati i Gjinit, i ngjashëm me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi "Ngjarja që më shkoi që në momentin e parë ne mendje ishte ajo e Skerdilajd Konomit, koha dhe vendi ku është gjetur, pra
Artan Hoxha “zbërthen” atentatin ndaj Preng Gjinit: Të vrasim kudo që të jesh Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat
Po kalonte afër ku shpërtheu makina e Preng Gjinit, një fëmijë dërgohet me urgjencë në spital Ka shkuar në 2 numri i të lënduarëve, kalimtarë, në atëntatin mafioz ndaj Preng Gjinit të ndodhur pasditen e sotme në zo
Vëllanë ia vranë në sy të fëmijëve, krimet e atentatet mafioze në familjen Gjini (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në Tiranë u tentua vrasja e Preng Gjinit, i cili është plagosur rëndë nga një shpërthim tritoli, i vend
Pushuesja mbytet në plazhin e Shëngjinit Një tjetër pushuese ka ndërruar jetë në plazhin e Shëngjinit. Mësohet se një e moshuar, turiste nga Podujeva e Kosov
Mbytet pushuesi 34 vjeçar në bregdetin e Shëngjinit Një 34 vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit. Trupi i 34 vjeçarit është pikasur nga pushuesit në plazh. N
Ramushi festoi ditëlindjen, urimi romantik i Anitës merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, Anita e ka uruar Ramushin publikisht, një postim ky që ka tërhequr mjaft vëmën
Në kohën kur zhvillohej ndeshja Vushtrria-Dukagjini, pas portave kërcet boksi Vushtrria ka bërë mrekulli, pasi në sekondën e fundit barazoi rezultatin ndaj Dukagjinit, në ndeshjen e sotme të Superli