999 rezultate për

gjimshiti

Reja plas "bombën": Gjimshiti operohet sot, ka luajtur i dëmtuar Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, po flet para gazetarëve në lidhje me listën zyrtare të FSHF-së. Ai ka dhënë mendimet e
Gjimshiti, një sezon fantastik që i jep shpresë edhe Shqipërisë itet e fundit kombëtarja shqiptare ka humbur pak nga pak liderët që e çuan në Euro 2016 dhe skuadra është varfëruar në c
Atalanta e sigurt drejt Championsit, Gjimshiti sërish vendimtar ( VIDEO) Atalanta duket se këtë sezon po shkon e sigurtë drejt Championsit. Bergamaskët kanë fituar 2-1 ndaj Genoas dhe tashmë e
Po shkëlqen te Atalanta, dy klube të mëdha pas Gjimshitit Berat Gjimshiti po kalon një super formë të Atalanta. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare shënoi së fundmi në ndeshjen ndaj
Atalanta fitore më "aromë" Championsi, Gjimshiti i tund rrjetën Strakoshës (VIDEO) Atalanta ka triumfuar me përmbysje ndaj Lazios në Olimpico. Kjo fitore iu jep siguri skuadrës bergamaske për të ëndërrua
Gjimshiti magjik, i shënon supergol Strakoshës (VIDEO) Berat Gjimshiti sapo ka shënuar golin e 3 për Atalantës. Shqiptari mposhti me kokë Strakoshën duke shfrytëzuar mjaf m
Po shkëlqen te Atalanta, Gjimshiti tani vlen 10-fish më shumë Berat Gjimshti zhvilloi një ndeshje të madhe kundër Fiorentinës mbrëmjen e kaluar. Mbrojtësi i Atalantës ishte perfek
Napoli "lëshon" përballë Atalantës, Gjimshiti dhe Berisha ëndërrojnë Championsin (VIDEO) Atalanta ka mposhtur Napolin me rezultatin 2-1 duke bërë një hap të madh drejt ëndrrës Champions League. Ndeshja nis
Gjimshiti flet pasi ndali Icardin dhe Interin: Tani mendojmë për... Berat Gjimshiti ka shkëlqyer me fanellën e Atalantës përballë Interit në barazimin 0-0. Mbrojtësi i Kombëtares së Shq
Gjimshiti: Të kënaqur me pikën, dua të rishoh rastin kur me iku Icardi Berat Djimisiti, mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit dhe i Atalantës, që sot barazoi në "San Siro" ndaj Interi
Dalin formacionet Inter-Atalanta: Gjimshiti titullar, Berisha në stol Interi dhe Atalanta do të përballën pas pak në orën 18:00 në stadiumin "San Siro". Të dyja skuadrat luftojnë për një
Atalanta e Berishës dhe Gjimshitit ëndërron zonën Champions Gabimet e shumta të dy skuadrave milaneze kanë komplikuar ndjeshëm gjithë llogaritë e kampionatit italian për zonën Cham
Dramë në Shkodër, Yilmaz kalon Turqinë në avantazh (VIDEO) Shqipëria është befsuar në minutën e 22 teksa Turqia ka kaluar në avantazh në me autor sulmuesin Burak Yilmaz. Në fak
Gjimshiti flet pas fitores ndaj Sampdorias:'Lluftën’ për garat evropiane Berat Gjimshiti me Atalantën e tij ka vazhduar shkëlqimin në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ka bërë pa
Milan mposht Atalantan, Berisha dhe Gjimshiti dorëzohen përpara Djallit (VIDEO) Milan ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte ndaj Atalantas me rezultaitn 1-3 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Berisha dhe Gjimshiti e nisin ndeshjen nga fillimi, formacionet zyrtare: Atalanta - Milan Atalanta dhe Milani do të luajnë sonte në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A
Inter dhe Schalke i vihen pas Gjimshitit pas shkëlqimit ndaj Juventusit Berat Gjimshiti shkëlqeu ndaj Juves por mbi të gjitha po tregon rritje ndeshje pas ndeshje. Prej kohësh qendërmbrojt
Gjimshiti tregon si e ndaloi Ronaldon dhe suksesin ndaj Juventusit Bërat Gjimshiti e komenton me shumë entuziazëm suksesin e Atalantës në Kupës e Italisë ndaj Juventusit. Ai ishte protago
Atalanta e Gjimshitit poshtëron Juventusin dhe eliminon nga Kupa e Italisë (VIDEO) Atalanta ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e
Shkëlqeu me Atalantën, Gjimshiti në formacionin e javës në Serinë A (FOTO LAJM) Atalanta mundi bindshëm Frosinonen fundjavën që shkoi me rezultatin 0-5 në transfertë. Berat Gjimshiti dhe Etrit Berisha