999 rezultate për

gjilanin

Shaqiri lutet për Gjilanin (FOTO LAJM) Shaqiri nga Liverpuli, po lutet për qytetin e tij, pas aksidentit të rëndë gjatë ditës së enjte që solli vdekjen e një p
E kaluara e errët e njeriut që tronditi Gjilanin Disa vepra penale janë listuar nga prokuroria e Gjilanit për të dëshmuar se Liridon Uruqi, i dyshuari kryesor për vrasje
Fitoi Lutfi Haziri, LDK-ja "djeg" Gjilanin (VIDEO) Ka filluar furishëm festa në Gjilan pas rezultatit të pritshëm pozitiv të Lutfi Hazirit kundrejt Sami Kurteshit të Vetëv
Lutfi Haziri e fiton bindshëm Gjilanin Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t
Kjo statujë sot trazon Gjilanin, ja arsyeja Sot në Gjilan është thirrur një protestë qytetare për të kundërshtuar largimin e përmendores pranë parkut të qytetit.
Lutfi Haziri: Gjilanin e kemi rikthyer në bastion të LDK-së Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës do të bëj marrëveshje vetëm me qytetarë. S
Momenti kur breshëri goditi Gjilanin (VIDEO) Reshjet të dendura shiu dhe breshëri kanë përfshirë një pjesë të madhe të vendit. Dëme më të mëdha ka pësuar komuna e
Stuhia e fortë me breshër pushton Gjilanin (VIDEO) Një stuhi e forte e shoqëruar me breshër ka pushtuar pothuajse gjithë Kosovën. Videoja e mësipërme është filmuar në
Tërmeti trondit Gjilanin mëngjesin e sotëm Lëkundjet e tokës kanë tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Gjilanit. Tërmeti është shënuar rreth orës 06:06 minuta dhe
Shërbimet e mamografisë në terren fillojnë me Gjilanin Nga java e dytë e muajit shkurt, shërbimi i mamografisë për herë të parë do të jetë në teren. Komuna e parë do të jetë G
Përmbytje në Gjilan (FOTO LAJM) Shiu që në mëngjes ia ka nisur të bjerë pa pushim dhe ka shkaktuar vërshime kudo në rrugët e qytetit. Në fotot e mësi
Kosova në Play Off, Ferronikeli pret Gjilanin Me mbylljen e kampionatit të rregullt në Raiffeisen Superliga të Kosovës, nis zyrtarisht faza e ndeshjeve Play Off, të c
Haziri premton ta ktheje Gjilanin në qytetin e luleve (FOTO-LAJM) Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri premton ta ktheje qytetin e tij në qytetin e luleve. Kjo komunë ka nisur fushatën e m
Kontrata e Bechtel për autostradën e Shkupit nuk e përfshin Gjilanin Traseja e autostradës që pritet të fillojë në Prishtinë, nuk mund të devijohet nga Ferizaj për në Gjilan, tw paktwn jo n
"Vetëvendosje" prezantoi Ismajl Kurteshin për Gjilanin Lëvizja VETËVENDOSJE! mbajti tubimin elektoral në Gjilan ku prezantoi kandidatët e vetë si dhe Alternativën Qeverisëse,
Gjilani bastion i askujt, shpresë e të gjithëve Të gjithë e shohin vetën favorit për fitore në Gjilan. Kur pyeten përfaqësuesit e subjekteve politike se cili është qyte
Thaçi po sillet me Gjilanin si të ishte pronë e babës së tij Kreu i LDK-së së Gjilanit​ Lutfi Haziri akuzoi sot kryeministrin Hashim Thaçin se premtimet boshe dhe të parealizu
Haziri: Thaçi nuk mbajti asnjë premtim Lutfi Haziri gjatë një konference u shpreh të shtunën se asnjë premtim i Thaçit deri tani nuk është realizuar. Duke iu
Haziri, kandidat për Gjilanin Në zgjedhjet vendore, Lutfi Haziri do të jetë kandidati i LDK-së për qytetin e Gjilanit. Zyrtarizimi i kandidaturës së t
Zgjedhjet në PDK, garë e fortë për Gjilanin Zgjedhjet e brendshme në Partinë Demokratike të Kosovës, janë duke shkuar drejt fundit. Përveç degëve të Anamoravës, Gji