999 rezultate për

gjilan

Masakra në Gjilan, policja ekzekutoi familjarët me plumba në kokë Të tjera detaje dalin në dritë nga tragjedia e rëndë që ndodhi në Gjilan, ku një efektive policie qëlloi për vdekje me a
Tragjedia në familjen Bllaca, Gjilani nesër në ditë zie Zyrtarë të Komunës së Gjilanit kanë njoftuar se e premtja është shpallur ditë zie, raporton Express. Pesë kufomat e f
Pasi vrau familjarët shkoi në lokal, zbulohen detaje të rënda nga tragjedia në Gjilan Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë lidhur me ngjarjen tragjike të ndodhur në Gjilan dy ditë më parë, ku dysho
Dalin detaje tronditëse nga vrasja në Gjilan: Policja Valdete Bllaca ndoqi 14 seanca tek psikologu Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës e cila dyshohet se ka privuar nga jeta
"Viktima në cdo cep të shtëpisë", detajet rrëqethëse nga masakra në Gjilan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Gjilan. 5 persona kanë humbur jetën duke shuar kështu familje
Veliu në Gjilan pas tragjedisë: Do të punojmë më shumë për Ligjin e Policisë Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka qëndruar sot në Gjilan bashkë me drejtorin e Policisë së Kosovës, Rashit
Dalin detajet tronditëse nga tragjedia në Gjilan, prindërit dhe vëllain nuk i vrau policja Ditën e djeshme një tragjedi e pesëfishtë tronditi Gjilanin. Fillimisht u raportua se policja Valdete Bllaca, para se
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Ngjarja e rëndë me 5 viktima në Gjilan, pezullohen katër zyrtarë IPK ka rekomanduar (pezullimin) e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës-së lidhur me rastin e vrasjeve në Gjilan. Si
Haziri: Obligimet e varrimit të familjes Bllaca i marr unë përsipër Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, në një deklaratë për Klan Kosovën ka thënë se gjithë organizimet e ceremoni
LIVE/ Policja vrau 4 familjarët, nxirren nga banesa trupat e 5 viktimave në Gjilan (VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan ku një ish-efektive policie ka qëlluar për vdekje 4 anëtarë të
Haziri për tragjedinë në Gjilan: Familja Bllaca ishte e respektueshme, do të mbajmë një ditë zi Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur rreth tragjedisë së sotme që tronditi opinionin, ku një zyrtare po
Vrasja e pesëfishtë në Gjilan, flasin familjarët e viktimave Kosova është tronditur sot nga tragjedia që ndodhi në Gjilan. Të afërm të viktimave që po qëndrojnë pranë shtëpisë ku
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO) Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në Gjilan. Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen
GJILAN/ Mësuesi qeth nxënësin në klasë (VIDEO) Një nxënës u ndëshkua në mënyrë unike në një shkollë të Kosovë. Atij mësuesi ia preu flokët në klasë, njofton Klan Ko
Aksident i rëndë në aksin Gjilan-Prishtinë, rrotullohet ambulanca Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Gjilan-Prishtinë. Një ambulancë është vetaksidentuar pasi ka humbur kontrolli
SKANDAL/ Klubi rus e njeh SC Gjilanin si klub nga Serbia (FOTO & VIDEO) C Gjilani është duke e zhvilluar fazën përgatitore në Antalia të Turqisë, para se të fillojë pjesa e dytë e Kampionatit
27 vjeçarja shtatzënë ndërron jetë në Gjilan, mjekët shpëtojnë foshnjën Në orët e para të mbrëmjes së sotme një 27-vjecare shtatzënë ka ndërruar jetë në spitalin e Gjilanit. Ajo ishte dërguar
ZYRTARE/ Plaku nënshkruan me skuadrën e re Sebino Plaku do të jetë krahu i djathtë i Tomislav Busic te Gjilani. Sulmuesi ka nënshkruar dhe është zyrtarizuar sot pj
Vrasja në Gjilan, Haradinaj u përgjigjet akzuave: Polici s’ka qenë truproja ime Kryeminsitri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar sot pas akuzàve se polici që vràu një qytetar në Gjilan,