999 rezultate për

gjiko

Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
"Të gruaja ime jo", Gjiko i ndalon publikisht Elitës të ftojë këtë personazh (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko u ulën përballë njëri-tjetrit në emisionin NIN për t’i drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit. Moderatorja p
"8 orë", Elita Rudi rrëfen publikisht takimin e parë me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj. A
Woww! Elita flet për njohjen me Gjikon: Takimi i parë zgjati 8 orë! Elita Rudi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur fa
Mori peng shokun në Velipojë për 4 mijë euro, kush është 41-vjeçari që u arrestua sot Policia e shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme në Gjirokastër Dodë Gjikolajn, i cili rezulton në kërkim ndërkombëtar
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Gjiko publikon pamje nga laboratori i marihuanës (VIDEO) Gjiko vazhdon të mbetet ndër artistët më të veçantë në të gjithë estradën shqiptare. Ai është mjaft unik në prurjet m
Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO) Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot. Ata kanë publikuar një vide
Gjiko i "nxjerr sekretin" Elitës, zbulon barkun e rrumbullakosur dhe nepsin e saj (VIDEO) Vetëm prej pak ditësh media po "zien" për lajmin se Elita është në pritje të ëmbël, por deri më tani nuk kemi asnjë konf
Me dedikimin romantik, Elita publikon foton e ëmbël krah Gjikos (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko padyshim janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë. Dyshja ka dy vite që janë martuar dhe t
Gjiko dhe Melinda Ademi vijnë me projekt të përbashkët muzikor Dy nga yjet e skenës shqiptare, Gjiko dhe Melinda Ademi, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.
Një partner si Gjiko, reperi surprizon Elitën pa asnjë arsye (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer. Ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre është perfekte dhe reperi ë
Mbante armë pa leje, Gjykata dënon reperin Gjiko (FOTO LAJM) Asdren Gjikolli i njohur gjërësisht si reperi Gjiko është denuar me 400 euro gjobë nga Gjykata Themelore në Pejë i akuzu
Elita feston sot ditëlindjen, Gjiko i bën urimin special Elita Rudi feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj speciale ajo ka marrë shumë urime, të cilat i ka publikuar dhe në Inst
Gjiko fotografon Elitën me bikini, moderatorja: Ati i pëlqen pamja (FOTO LAJM) Tashmë që fotot e nxehta me bikini nga VIP-at kanë filluar të shpërthejnë në Instagram, një të tillë e bëri pak minuta m
"Bëmë baba të të ngjaj", djali i Gjikos është rritur dhe tani i ngjan kaq shumë (FOTO LAJM) Teksa rritet dhe nuk është më një djalë aq i vogël, Zëri duket se është një kopje e babit, reperit Gjiko. Artisti ka
"Mos e publiko intervistën me vajzën e abuzuar", Arbana Osmani i kthehet Gjikondit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatorja Arbana Osmani përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se në emisionin e ardhs
Zëri hedh hapat e parë, Gjiko publikon videon emocionuese (VIDEO) Reperi i njohur, Gjiko, ka publikuar së fundmi një video mjaft emocionuese të vogëlushit të tij. Zëri tashmë ka filluar
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO) Gjiko dhe Elita po kalojnë momentet e tyre më të bukura në familje, duke parë Zërin të rritet dita ditës. Çifti janë