999 rezultate për

gjiknuri

Gjiknuri ftesë PD-së për të mbrojtur demokracinë, si reagoi opozita Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit të Komisionit për Reformën Zgjedhore i ka dërguar një ftesë Ivi Kasos nga
Murrizi ironizon nga Kuvendi: Mendova se do flisni për tërmetin e Gjiknurit Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në parlament ironizoi maxhorancën e cila u fokusua të diskutonte mbi tërmetin e
Murrizi me Gjiknurin në Vjenë: Meqë Basha u pajtua me PS, as unë s'ka kuptim të rri i zemëruar me Damianin Shqipëria do të vëzhgojë zgjedhjet e parakohshme parlamentare të kësaj të diele në Austri. Kreu i Komisionit të Reformës
Gjiknuri: S’më takon mua të zgjidh problemet e dy opozitave Një tryezë me qëllim diskutimin mbi Reformën Zgjedhore, ky ishte qëllimi i përfaqësuesve të OSBE për ditën e sotme.
Tensione në tryezën e Reformën Zgjedhore, Gjuzi-Gjiknurit: S’flet njeri para Hajdarit Reforma Zgjedhore ka nisur me debate. Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Bernd Borchard ka deklaruar se vendi ynë ka nevojë
Gjiknuri: Jam gati të heq dorë nga posti Nëse PD merr pjesë në komisionin e Reformës Zgjedhore dhe nëse e njeh atë, Damian Gjiknuri thotë se është i gatshëm të r
Sherr i ashpër Rama-Bushati: Përmenden Tom Doshi dhe Damian Gjiknuri Mbledhja e djeshme e Kryesisë së PS-së është shoqëruar me debate të forta mes Ramës dhe Bushatit, të cilat zhvillohen pr
Nën shembullin e Gjiknurit dhe Ahmetajt, fiksimi i ministrave të Ramës për jetën luksoze (VIDEO) Gent Cakaj, ministri në detyrë për punët e jashtme është kapur mat teksa konsumon një drekë në restorantin luksoz në Sta
Basha nga Prrenjasi: Shqiptarët janë të papunë ndërsa Rama, Dako, Gjiknuri dhe Balla kridhen në lluks Kreu i opozitës Lulzim Basha, në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Prrenjas deklaroi se në fund të kësaj be
Rama mbron Gjiknurin: Ça tha Damiani? Ta shohin tërmetin nga Vlora Kryeministri Edi Rama nga mbyllja e fushatës në Vlorë ka përmendur edhe përgjimet e publikuara nga Bild. “Damianin e
Damian Gjiknuri e bën hit, publikon foton me "çunat problematikë" Sekretari i Çështjeve zgjedhore në PS, Damian GJiknuri njëherësh i deleguari i PS në qarkun e Vlorës ka publikuar sot nj
Rama harron përgjimet dhe "çunat problematikë", falenderon Gjiknurin Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Himarë, duke i dhënë fund kështu fushatës elektorale të zgjedhjeve 30 Qershorit.
Gjiknuri me "çunat problematik" premton tërmet edhe në Vlorë (FOTO LAJM) Damian Gjiknuri premton "tërmet" edhe në Vlorë pasi e "shkundi 7 ballë" me blerje votash në Dibër bashkë me "çunat probl
"Tërmet.. i q... robt.." Gjiknuri gjen kohë për ironi pas skandalit të përgjimeve (FOTO LAJM) Sipas përgjimeve të gjermanes Bild, ish ministri Damian Gjiknuri rezulton i përfshirë në shitblerje të votovae dhe në nj
PERGJIMI/ Tërmet, tërmet i ke q.. nanën! Gjiknuri përgëzon Ymer Lalën (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
PERGJIMI 9/ Imer Lala telefonon Damian Gjiknurin: E kam lënë me njerëzit të ndajmë (VIDEO) Përgjimi numër 9 përmban një bisedë të Damian Gjiknurit, në atë kohë ministër i Energjitikës, me Imer Lalën, ish-drejtue
Përgjimi 1/ Damian Gjiknuri me kryepolicin e Dibrës (VIDEO) Në përgjimin e parë dëgjohet drejtori i Policisë së Dibrës që komunikon me telefon Bekim Krashin dhe më pas me Damian Gj
10 përgjimet e reja të Bild, shfaqet sërish Gjiknuri bashkë me "çunat problematikë" Gazeta gjermane "Bild" pritet të publikojë edhe dhjetë përgjime të tjera gjatë ditës së nesërme ku i përfshirë është edh
Gjiknuri: "Ne as blejmë vota e as gënjejmë njerëz, i vendosim vetes qëllime elektorale" Ish-ministri i Transporteve dhe Energjitikës Damian Gjiknuri është shprehur nga Vlora se Partia Socialiste as nuk blen e
6 të vërtetat e frikshme që zbuluan "bombat" e BILD Pas publikimit të 16 përgjimeve të tabloidit gjerman BILD që tregojnë një organizim paramilitar për manipulimin e zgjedh