999 rezultate për

gjesti

Gjesti antisportiv i Maguire, kapiteni i United shpjegon pse e bëri (VIDEO) Kapiteni i Manchester United, Harry Maguire bëri një ndërhyrje të frikshmë ndaj sulmuesit të Chelsea Batshuayi. Kapit
E dashura e Ronaldos bën gjestin madhështor me 149 mijë euro që mori nga Sanremo Partneria e Cristiano Ronaldos, Georgina mori një vëmendje të madhe në natën e tretë të Sanremos. Ajo u shoqërua nga fut
Fansat i kritikojnë burrin për gjestin , Genta Ismajli hidhet në "sulm" (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk e kanë "pushtuar" Instagramin me fotot krah njëri-tjetri
Gjesti prekës i tifozëve të Fenerbahçes për viktimat e tërmetit në Turqi (VIDEO) Tifozët e Fenerbahçes kanë bërë një gjest prekës në ndeshjen e ekipit të tyre ndaj Basaksehir, e fituar 2-0. Në fund
Gjesti human i Koulibaly, i fal 500 euro lypësit në Napoli Ndërkohë që është duke u rikuperuar nga një dëmtim, mbrojtësi senegalez i Napolit, Khalidou Koulibaly ka gjetur një tjet
Gjesti fisnik, kamerieri në Prishtinë i dhuron dorëza plakut që kërkonte lëmoshë “Network Prishtina” është një prej grupeve me aktive në ‘Facebook’., ku publikohen kërkesa e ngjarje të ndryshme. Anë
Kokë e këmbë me "Gucci", Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm para 900 mij ndjekësve (FOTO LAJM) Morena Taraku vjen e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Morena Taraku vazhdon të jetë aktive me publikimin e
Çfarë gjesti nga Zaha, dhuron 10% të pagës mujore për bamirësi Zaha ishte një fëmijë i varfër andaj duket se pasurinë tani po din ta vlerësoj. Futbollisti të ardhurat e tij i dërgo
"Lufta e Ftohtë" sapo nisi, Arilena Ara bën gjestin e paritur ndaj Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Deklarata e Alketa Vejsiut, nën postin e moderatores së Festivalit të RTSH-së, ku i kërkonte ndjesë publike Elvanës se v
Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon (VIDEO) Pas largimit nga labeli "On Records", në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i ki
Vajza bën gjestin e pahijshëm krah Salvinit, shpërthen rrjeti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto e ish minstrit të brendshëm Matteo Salviniui është bërë virale në rrjete sociale. Teksa flin
4 ditë më parë humbi të atin, Dojna bën gjestin që do t'ju përlotë (VIDEO) Moderatorja Dojna Mema humbi të atin dhe këtë humbje të madhe ajo e përshkroi shumë qartë sot: “Nuk je asnjëherë gat
Neymar fiton zemrat e tifozëve, shikoni gjestin që bëri ndaj Cavanit (VIDEO) Pas fazës së grupeve, Paris Saint Germain është në pritje të kundërshtarit të ardhshëm në Champions Leagues. Neymar d
Ardian Takaj bën gjestin e madh, strehon banorët e prekur nga tërmeti Situata e tërmetit nuk la pa përfshirë edhe klubin bardhekuq të Skënderbeut, por në veçanti presidentin Ardjan Takaj dhe
Tifozët e Atletico Madridit bëjnë gjestin e rëndë ndaj Griezmann Antoine Griezmann nuk ishte fare i mirëpritur në Wanda Metropolitano në ndeshjen Atletico Madrid-Barcelona. Griezmann
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
"Dardanët" kopjohen nga skuadra e Serie A, ky është gjesti fantastik i tifozëve të Lecces Ndeshja mes Lecces dhe Cagliarit e programuar për tu luajtur ditën e djeshme në darkë nuk u zhvillua, për shkak të shiut
Mihajlovic del nga spitali dhe bën menjëherë gjestin nacionalist rajneri serb, Sinisha Mihajlovic është larguar sot nga spitali pas ciklit të tretë të shërimit nga leukemia. Ka qenë bas
Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e la pas momentin e vështirë që përjetoi në fundjavë me tripletën e djeshme, por nuk ngurroi që të vle
Italia bën gjestin emocionues në ndihmë të Alvinit, qindra drita ndizen për të (FOTO LAJM) 11-vjeçari shqiptar, Alvin Berisha, ka prekur zemrat e të gjithëve me historinë e tij dhe i gjithë vendi është në merak