999 rezultate për

gjergj

Mblodhi 30 persona për festë, arrestohet një person Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Gjergj Fishta” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng, rap
U tha se u rrah nga kunati i Niko Peleshit, çfarë fiksuan kamerat e sigurisë (VIDEO) Ditën e djeshme u bë virale një foto e koleksionistit Gjergji Thimio i cili duket i gjakosur tek hundët. Pas publikimit
Ekzekutimi i Arben Bilalit, prokuroria pushon çështjen për Gjergj Cukalin Prokuroria e Tiranës ka pushuar çështjen e Gjergj Cukalit, si i dyshuar për vrasjen e ish policit Arben Bilali në janar
Zbardhen pamjet e atentatit në Laç: Si u ekzekutuan dy biznesmenët e njohur (VIDEO) Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin e 30 mat në Laç ku u ekzekutuan dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji.
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit trullos rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
U shkoi pranë me uniformë policie, si u ekzekutua me kallashnikov Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (VIDEO) Ky është momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Gjergji dhe Bujar Lika (Hasani). Atentati
"Më fal që nuk munda me mbërritë në kohë", Dom Gjergj Meta shpreh ngushëllime për vrasjen e 24 vjeçarit Mbrëmjen e djeshme, një konflikt hasmërie i mori jetën dy vëllezërve në Krujë. Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësish
Del fotoja, ky është biznesmeni i vrarë gjatë atentatit në Laç nga të maskuarit si policë Personi që shihni në foto është biznesmeni Paulin Gjergji i cili njihet si Paulin Marku, i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e
Ndërron jetë 53 vjeçari i plagosur mbrëmjen e djeshme në Laç Një atentat mafioz ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në sheshin e një hoteli në Laç, ku u ekzekutua biznesmeni Bujar Lika (H
Motorçikleta shpërthen në flakë në mes të Tiranës (VIDEO) Një motorçikletë ka shpërthyer në flakë në kryeqytet ditën e sotme. Shkaqet janë akoma të paqarta, ndërkohë që ngjarj
Dom Gjergj Meta: Pse gjendja e shkaktuar nga koronavirusi nuk është ajo e luftës Nga Dom Gjergji Meta Gjendja e shkaktuar nga Covid – 19 nuk është luftë. Përkufizimi i luftës shprehet me këto terma:
Kantautori shqiptar i shqetësuar për familjen në Itali: Nuk kanë ku të mbushin telefonat (VIDEO) Kantautori i njohur Gjergj Leka ka rrëfyer merakun e madh që ka për fëmijët e tij të cilët ndodhen në Itali. Në një l
KORONAVIRUSI/ Kisha anulon meshat e së dielës Ipeshkvi i Kishës Katolike, Dodë Gjergji, ka njoftuar se meshat e së dielës do të anulohen për besimtarët e besimit kato
"Si u dënua ish-përkthyesi i Enverit", historia tragjike e profesorit që mblidhte letrat te plehrat Publikohet historia e panjohur e Gjergj Komninos me origjinë nga fshati Mbrezhdan i Këlcyrës, i cili pasi kishte studiua
I "forti" i Myslym Shyrit në dorën e OFL, kush është Gjergj Cukali OFL ka njoftuar sot se i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë Gjergj Cukalit. Cukali ka në dispozicion vet
Berisha pyet live Ramën: Pse nuk e mohon se ke qënë dy herë në burg? Ish-kryeministri Sali Berisha pasi është shprehur se Edi Rama ka ngritur 13 padi për shpifje, ka deklaruar se pse ai nuk
Plas mes Gjuzit e Ndokës: Ke kopjuar portretin e Gjergj Kastriotit Deputeti, Kujtim Gjuzi ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Nard Ndoka i ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar që të bëhet kry
Pas Verës dhe Alketës, këngëtari i njohur: Vitin tjetër do bëj unë festival (VIDEO) Festivali i 58 i RTSH-së i organizuar nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu këtë vit pati shumë bujë e u komentua shumë. P
Del dokumenti! Spartak Braho ka firmosur për dënimin me vdekje të Gjergj Hanit? (FOTO LAJM) Agron Tufa ka publikuar të dhëna të tjera përmes të cilave akuzon Spartka Brahon për krimet e komunizmit. Tufa ka pub
Ndahet nga jeta Gjergj Kaçinari (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur nga Kosova Gjergj Kaçinari ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare. Lajmin e hidhur e kanë bërë të