999 rezultate për

gjerat

4 gjërat e çuditshme që ndodhin në trupin e një vajze Në Greqinë e lashtë, gratë konsideroheshin specie të ndryshme nga burrat për shkak se trupat dhe virtytet e tyre nuk ish
Kamenica shpreh dhimbjen për ndarjen nga jeta të Krajkës: I thoshte gjërat siç i mendonte Vikena Kamenica u shpreh në një dalje publike për mediat në lidhje me kompozitorin e njohur Agim Krajka i cili ka ndër
"Ne njerëzit po i përkeqësojmë gjërat", 6 detaje që ndryshuan me pandeminë Në historinë e kohës tonë, dëmi politik i shkaktuar nga presidenti Donald Trump do të figurojë në mënyrë të dukshme. Por
Humbi të atin, Çiljeta shpërndan mesazhin e rëndësishëm në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Babai i Çiljeta Xhilagës humbi jetën disa ditë më parë pas një beteje disa ditor me Covid-19. Ai po trajtohej në spitali
Gjërat po bëhen serioze, Romeo dhe vajza e ministrit marrin vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit. Disa ditë më p
6 gjërat që duhet të dini për botox-in në fytyrë Pjesa dërrmuese e grave tundohen që të bëjnë injeksione në fytyrë, sapo shohin rrudha të shtuara në ballë apo vërejnë që
Uzuni: Kam pasur fëmijëri të vështirë, nuk më binin gjërat në prehër Periudha te Ferencvarosh është padyshim më e suksesshmja në karrierën e Myrto Uzunit deri më tani. Sulmuesi shqiptar
Disa punë shtëpie të pakuptimta, me të cilat nuk duhet ta harxhojmë kohën (FOTO LAJM) Shkencëtarët kanë llogaritur se na duhen gati 2 orë në ditë për të pastruar, gatuar, larë enët dhe për të rregulluar gjë
Studim: Personat që kanë kaluar Covid-19 kanë probleme me kujtesën Jeni të shpërqëndruar, harroni shpesh gjërat që duhet të bëni, jeni të zhytur në një lloj mjegulle mendore edhe muaj pas
"Gjërat më të rëndësishme nuk ndodhen në kasafortë", Manaj reagon pasi igrabitën shtëpinë Rey Manaj shënoi dy herë në sfidën mes Barcelonës B dhe Prat në Segunda Division B (kategoria e tretë spanjolle), duke u
HOROSKOPI/ Përqëndrohuni në punë, gjërat kanë ndryshuar Dashi Hëna është në shenjën tuaj dhe më në fund situ-atat kanë filluar të marrin një kthesë të mirë. Qoftë në dashuri
5 gjërat që duhet të dini për "Vitin e Demit" Pas gjithë trazirave në Vitin e Miut, do të mirëpresim disa ndryshime me Vitin e Demit. Por çfarë do të thotë kjo për
I ka xhepat "e shpuara", shenja e horoskopit që nuk njeh limite për shpenzimin e parave Duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh planeti i financave,
Si të hiqni dorë nga dikush që e dashuroni, është e dhimbshme, por mund ta bëni Të gjithë e kemi përjetuar në ndonjë fazë të jetës sonë dhimbjen e të humburit një person të cilin/cilën e kemi dashurua
Shefi i OKB bën deklaratën e fortë: Pandemia i ka bërë gjërat më keq Lufta kundër Covidit, ringritja e ekonomisë dhe klima janë tre prioritetet e vitit 2021, sipas OKB. Sekretari i Përgjith
Shenjat që ju tregojnë se Universin e keni në anën tuaj Nëse nuk jeni të njohur me "Ligjin e tërheqjes", është koncept se ju tërhiqni të njëjtën energji që çlironi. Nëse vazhdi
7 gjërat që e nxjerrin zbuluar dikë që është Dashuruar me Ty Ne kemi mbledhur disa tipare dhe “simptoma” që ju ndihmojnë të kuptoni kur dashuroheni dhe si të kuptoni se si ndihet në
Zbulon cilat janë 6 gjërat që nuk duhet t’i shtoni kurrë në kafen tuaj Kafeja është një nga pijet e pakta që pothuajse të gjithë e konsumojnë rregullisht. Shtatëdhjetë përqind e amerikanëve p
HOROSKOPI/ Gjërat e sotme mos i lini për nesër sepse keni për të pasur probleme Dashi Për ju ka për të qenë një ditë pozitive. Do i merrni gjërat shumë seriozisht në çdo sektor. Nëse keni një lidhj
Gjërat që duhet të dini patjetër para se të bëni ndërhyrje tek buzët Filofozia "Ji e lumtur në lëkurën tënde" është ajo që ka ndihmuar sa e sa femra të kenë vetëbesim e të ndihen mirë me pa