999 rezultate për

gjendja

Operohet Florian Marku, ja gjëndja e tij Florian Marku përmes një postimi ka treguar që është operuar. Ai ka thënë që dëshiron ta bëjë të ditur që për disa vi
Rëndohet gjendja në Turqi, 20 viktima dhe 1015 të plagosur Ka shkuar në 20 numri i personave që kanë humbur jetën nga tëremti që goditi Turqinë dhe më shumë se 1015 persona janë p
Kjo është gjendja e Demiral pas operacionit në gju (VIDEO) Merih Demiral është shfaqur mbrëmë në Allianz Stadium për ndeshjen mes Juventusit dhe Romës. Turku ka përfunduar sezo
U plagosën pas përleshjes me grabitësit, si është gjendja e çiftit Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Allias. Një çift bashkëshortësh biznesmenë u plagosën me armë zj
ATENTATI/ Mjekët: Nikollaqi ka marrë pesë plumba, Rolandi është plagosur në këmbë Pasditen e sotme 2 persona kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Dëbora mbulon Kukësin, si është gjendja e rrugëve (FOTO LAJM) Edhe gjatë ditës së sotme, temperaturat në gjithë vendin kanë qenë me vlera negative. Qarku i Kukësit është mbuluar
Zjarret në Australi, shpallet gjendja e jashtëzakonshme Në Australi është shpallur gjendja e jashtëzakonshme njëjavore për shkak se është përshkallëzuar situata nga zjarret.
I ra fëmija nga makina por babai nuk e kuptoi, si është gjendja shëndetsore e të miturit Një ngjarje e dyshimtë ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Shkodrës, ku një 5 vjeccar ka rënë nga makina teksa mjeti
Zbulohet gjëndja shëndetsore e Schumacherit, flet mjeku Tifozët kanë qenë në kërkim të lajmeve për gjendjen shëndetësore të Michael Schumacherit që kur ai pësoi lëndim në tru n
Pësoi dëmtin të frikshëm, kjo është gjëndja e Coman Kingsley Coman ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e mbrëmshme kundër Tottenham. Mjeku i skuadrës ka konstatuar
Zbulohet si është gjendja shëndetësore e 3 personave që u nxorrën nga rrënojat e tërmetit Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka informuar për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhen të dëmtuarit nga
Dëmet e tërmetit, lezhjanët kërkojnë të shpallet gjendja e jashtëzakonshme Durrësi dhe Thumana kanë pasur dëmet më të mëdha në njerëz dhe ndërtesa, por kjo nuk do të thotë se qytetet e tjera kanë
Basha: Gjendja e jashtëzakonshme të mos mbetet në letër Kreu i Partisë Demokratike ka qënë i pranishëm ditën e sotme pranë banorëve. Basha shprehu ngushëllimet për familjen Çup
Rama mbledh qeverinë, sot shpallet gjendja e jashtëzakonshme Tërmeti i fuqishëm që goditi vendin ditën e djeshme ka shkaktuar pasoja të rënda dhe një numër të lartë viktimave e të p
Rama mbledh Qeverinë në orën 07:00, a do të shpallet gjendja e jashtëzakonshme? Rama ka vendosur që nesër në orën 07:00 në mëngjes të mbledh Qeverinë, ku fokusi do të jetë situata me tërmetin. Sipa
Nxirret i pajetë babai i pronarit të "Vila Palma", nuk dihet gjendja e djalit Tërmeti i fuqishëm ë shkundi vendin, ka rrënuar hotelin "Vila Palma" në Durrës. Mësohet se viktimë është babai i pron
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, si pasojë e problemeve kardiake, të premten e kishte jetën në rrezik, kur u shtri në
Me shembje në kokë e trup, mësohet gjendja e adoleshentëve që u përfshinë në aksidentin tragjik E diela u kthye në mort. Tre 17 vjeccarë humbën jetën ditën e djeshme pasi u përfshinë në aksidente automobilistike.
Gjendja shëndetësore e Schumacher? Bashkëshortja për herë të parë jep intervistë (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Michael Schumacher ka dhënë intervistën e parë, shumë vite pas aksidentit të rëndë të legjendës së Formu
U godit me mjete të forta nga banorët e Astirit, ja si është gjendja e punonjësit të IKMT Arben Bitri, punonjës i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit është dhunuar mëngjesin e sotëm nga banorët e