999 rezultate për

gjeloshaj

Rama ndërhyn në punët e brendshme të Malit të Zi, shkatërrohet koalicioni anti-Gjukanoviç Kryeministri Rama ishte në një vizitë private një ditë më parë në Tuz. Në këtë vizitë, Rama takoi edhe kreun e Komun
Zgjedhjet në Mal të Zi, votojnë edhe liderët politikë shqiptarë Në zgjedhjet parlamentare që po mbahen në Mal të Zi garojnë njëmbëdhjetë listat zgjedhore, pesë parti dhe gjashtë koalic
Gjeloshaj: Do të bëjmë një administratë ku do të frymohet shqip Bartësi i listës të koalicionit shqiptar “Forumi Shqiptar” nga partia Alternativa Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se komun
Malazezët padisin Gjeloshajn pse u festua me simbole kombëtare Alternativa e Malit të Zi ka paraqitur fletëparaqitje penale ndaj deputetit Nik Gjeloshaj për “ terrorizëm në përpjekje
Gjeloshaj: Fitorja në Tuz vendimtare për identitetin kombëtar Nik Gjeloshaj, kandidati që fitoi në garën për kryetar të Komunës së Tuzit në Mal të Zi, shprehet se fitorja e zgjedhjev
Nik Gjeloshaj: Malësia do triumfojë në Tuz Kjo është një ditë historike për shqiptarët që banojnë në Mal të Zi, pasi për herë të parë në Tuz votohet për kreun e ko