999 rezultate për

gjelin

"Ndalohet qarkullimi nëpër parqe", Rama tregon një tjetër masë drastike me gjelin në sfond Kryeministri Edi Rama ka dalë sërish në një komunikim live nga banesa e tij, ku ka përmendur disa detaje në lidhje me ko
Pas festës, sa gjatë mund ta ruani gjelin e detit dhe mishin në frigorifer? Pas festës së Vitit të Ri ka shumë mundësi që ushqimet e mbetura nga festa, ende qëndrojnë në frigoriferin tuaj. Por,
Si të zgjidhni gjelin e detit rritur me misër Viti i Ri po afron dhe një ndër shpenzimet më të konsiderueshme është padyshim blerja e pulës apo gjelit të detit, për t
Rama e "tepron" me Veliaj: Ti e ha gjelin e gjallë po qe nevoja! Marrëdhënia mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Veliaj duket se nuk është aspak mirë. Gjatë një vizitë në
Gjykata e shpall gjelin të pafajshëm: Mund të këndojë sa të dojë (VIDEO) Një gjykatë në Francë ka marrë vendim që gjeli Maurice mund të vazhdojë të këndojë, duke hedhur poshtë ankesën e komisio
Gjykata shpall të pafajshëm gjelin, ai mund të këndojë sa të dojë Një gjykatë në Francë ka marrë vendim që gjeli Maurice mund të vazhdojë të këndojë, duke hedhur poshtë ankesën e komisio
E qëlloi për 30 mijë euro, arrestohet vrasësi i Angjelin Shkambit (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot Artan Koçekun, personin e dyshuar se vrau dy vite më parë në Shkodër Angjelin Shkambin. Koç
Çudi e madhe, francezët padisin gjelin Banorët e një fshati në Francë kanë arritur deri aty sa të padisin një gjel për faktin se këndonte herët në mëngjes.
Digjen makinat e kryetares së PD Një ngjarje e rëndë ka ndhur në Ulez gjatë natës së sotme ku janë djegur plotësisht dy makinat e kryetres së PD, Gjelina
Ka tension në Laç, tifozi gjuan me shishe Vangjelin (VIDEO) Laçi po fiton 1-0 në përballjen ndaj Skënderbeut në duelin vendimtar për një vend në Europë. Dhuna dhe sjellja jo nor
Si të rehabilitoheni pas abuzimit me bakllavanë dhe gjelin e detit Me mbarimin e festave kur dhe kemi abuzuar me ushqimin, mishin, ëmbëlsirat, por edhe me alkoolin duhet të ndalemi sado p
Tre receta unike për gatimin e gjelit të detit Ndoshta, këtë vit keni nevojë që gjelin e detit ta servirni të gatuar ndryshe. Në këtë artikull do të keni mundësi të gj
Evra bën “show” me gjelin në Instagram (VIDEO) Patrick Evra nuk ndalet së dhuruari humor, duke shfrytëzuar rrjetet sociale. Këtë herë ish-lojtari Juventusit ka v
Blendi Klosi gënjen publikisht, merr gjelin Putinit dhe e bën shqiptar (FOTO LAJM) Në garën e propagandës në rrjetet sociale të qeveritareve dhe institucioneve publike në Shqipëri po ndodhin edhe mjaft f
Vëllai i vdiq në aksident, fjalët e motrës do t'ju prekin shpirtin Ditën e djeshme një aksident ndodhi në aksin Gjirokastër-Tepelenë ku humbi jetën i riu 25-vjeçari Klajdi Ngjelina teksa
Momenti kur gjarpri gllabëron gjelin dhe e nxjerr sërish (VIDEO) Kjo video tregon momentin kur një gjarpër piton 5 metra i gjatë gllabëron një gjel. Është e pabesueshme se si ky zvarran
Tre receta të ndryshme për gatimin e gjelit të detit Ndoshta, këtë vit keni nevojë që gjelin e detit ta servirni të gatuar ndryshe. Në këtë artikull do të keni mundësi të gj
Mënyra perfekte për të gatuar gjelin e detit për këto festa Mungesa e gjelit të detit në tryezën festive të Vitit të Ri është një “mëkat” që askush nuk guxon ta bëjë. Dietologia Bl
Receta e shijshme si të gatuajmë gjelin e detit për Vitin e Ri Ndoshta, këtë vit keni nevojë që gjelin e detit ta servirni të gatuar ndryshe. Në këtë artikull do të keni mundësi të gj
Njihni Vangjelin dhe Ornelën që po "luftojnë" me zjarret Shqipëria është nën flakë. Qindra zjarrfikës dhe ushtar janë në male duke luftuar me zjarret. Megjithatë, kreu i qev