999 rezultate për

gjeka

I përshirë në skemën e korrupsionit të gjyqtares Margjeka, ndryshon masa për biznesmenin Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka ndryshuar masën e sigurisë për Klaudjo
Fitoi lirinë dy javë më parë, Apeli rikthen në "arrest shtëpie" gjyqtaren Margjeka Gjykata ka vendosur sërish "arrest shtëpie" për gjyqtaren Mimoza Margjekën. Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar sh
I arrestuar për korrupsion, GJKKO heq arrestin për bashkëshortin e gjyqtares Margjeka Gjykata e posaçme kundër krimit dhe korrupsionit (GJKKO) ka ndryshuar masën e sigurisë për Arben Carën, bashkëshortin e
U arrestua për korrupsion, jepet masa e sigurisë për gjyqtaren Margjeka GJKKO ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka, e akuzuar për korrups
Akuzohet për korrupsion, shtyhet seanca ndaj gjyqtares Margjeka Eshtë shtyrë seanca ndaj Gjyqtares Mimoza Margjeka si pasojë e mungesës së mungesa e gjyqtares. Margjeka akuzohet nga
Margjeka e tensionuar përmend dosjen e Gjirit të Lalëzit: Drejtori i Kufirit bënte drogën! Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka treguar një tjetër detaj, i cili sipas saj ka ndikuar në arrestin e saj. Bëhet fjalë për
Tension jashtë gjykatës, Margjeka bën akuzën e fortë: Më arrestoi PS Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka akuzuar PS si shkaktare të arrestimit të saj. Ajo është përplasur me policinë duke kërku
U la në arrest shtëpie, gjyqtarja Margjeka kërkon leje për të shoqëruar vajzën në spital Mimoza Margjeka, e cila u la në arrest shtëpiak pas akuzave për korrupsion ka kërkuar leje për të shoqëruar vajzën në sp
KLGJ vendos unanimisht për fatin e Mimoza Margjekës Këshilli i Lartë Gjyqësor vendosi sot në mënyrë unanime për pezullimin nga detyra të gjyqtares Mimoza Margjeka. Kujto
Merret vendimi për gjyqtaren Mimoza Margjeka dhe bashkëshortin e saj GJKKO ka dhënë masën “arrest shtëpie” për gjyqtaren Mimoza Margjeka, ndërsa ka lënë në burg bashkëshortin e saj Arben Ca
E çojnë në Gjykatë me Polici, shpërthen gjyqtarja: Si ma bëjnë mua këtë Ka mbërritur me polici në Gjykatë, gjyqtarja Mimoza Margjeka, e cila tha se shteti po tenton të bëjë spektakël me rastin
SPAK arreston gjyqtaren Margjeka bashkë me një avokat dhe dy qytetarë Hetimet e prokurorisë së posaçme antikorrupsion, SPAK, kanë vënë në pranga gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka. Arr
Erison Gjeka nip i Gjon Gjekës, "i forti" i Shkodrës i vrarë në mënyrë mafioze 7 vite më parë Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e sotme në Shkodër ku mbetën të plagosur me armë zjarri dy të rinjtë, Erison Gjeka
Plas me armë në Shkodër, dy të plagosur Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në zonën e Fermentimit, në Shkodër. Mësohet se një prej të plagosu
I vdiq pacientja 21-vjeçare, mjekja pezullohet nga puna Gjykata e Fierit ka pezulluar nga detyra mjeken e Repartit të Urgjencës së Spitalit Rajonal Fier, Ina Ruzhdija. Kjo p
Shqiptari, babai i dy fëmijëve humb jetën në mënyrë tragjike në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Një 50-vjeçar i identifi
Armë e fishekë në makinë, kapet kavajasi i rrezikshëm Policia ka vënë në pranga një shtetas në Kavajë pasi akuzohet për armbajtje pa leje. Shtetasit në fjalë i është gjetu
Vdiq në aksident, zbulohet lidhja e 23 vjeçares me pasagjerin në makinën e krimit Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
70-vjeçari tenton të vrasë me thikë të birin Një 70-vjeçar ka tentuar të vrasë me thikë djalin e tij 46-vjeçar pas një konflikti për pronat. Ngjarja ka ndodhur rreth
Për Ngjelën Enverin po e kthen LSI-ja Për Spartak Ngjelën tendenca për rievokimin e figurës së diktatorit është më e dukshme tek LSI. Në një intervistë për MA