999 rezultate për

gjebreas

Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj m
Humbi të birin, pas 10 vitesh i plotëson endrrën e tij më të madhe Zonja Dallëndyshe e ftuar tek “Ka një mesazh për ty” vuan prej 10 vitesh humbjen e tre djemve të saj. Ajo është nëna
Ardit Gjebrea reagon për situatën në Turqi (FOTO LAJM) Prezantuesi njohur i emisionit “E djela shqiptare” nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, ka ironizuar me ata
Fakte tronditëse, intervista e Gjebreas me Rrokun e realizuar para një viti Fakte tronditëse dalin në pah dita-ditës kjo sa i takon intervistës së Ardit Gjebresë me Marjan Rrokun. Intervista e mod
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.