999 rezultate për

gjebrea

"Po abuzoni", Ardit Gjebrea sherr me komentuesin për akuzat ndaj "Këngës Magjike" (FOTO LAJM) Ka nisur ashtu si çdo vit edhe procedura e përzgjedhjes së këngëtarëve për festivalin e madh “Kënga Magjike”. E pas emis
U takuan pas 18 vitesh, historia prekëse e dy motrave shqiptare Shpeshherë në programin “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan janë realizuar bashkime familjare. Edhe
Nga Ardit Gjebrea te Luana Vjollca, VIP-at shqiptarë nuk njihen si kanë qenë fëmijë (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërssië vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët nd
Historia e cila do t'iu lërë pa fjalë, djali çon nënën në 'gjyq': Prenotoi babanë, ende pa i vdekur burri Imagjinoni një familje të lumtur burrë e grua dhe dy fëmijë. Një ditë burri vizitohet dhe mjekët i thonë që do të jetojë
Burri kërkon të kthehet, gruaja: Më fiku cigaren në ballë Formati ka ndryshuar pak në pjesën e dytë të rubrikës "Ka Një Mesazh Për Ty", sepse sot në studio e para vjen Mirlinda,
E dinte se vajza kishte humbur jetën, ky është momenti kur nëna e përqafon pas 35 vitesh Një histori tronditëse, e para që vjen në vjen në studion e “Ka Një Mesazh Për Ty” është zonja Xhemile 64 vjeç, jeton në
Nuk priti të dielën, Ardit Gjebrea zbulon surprizën për publikun (FOTO LAJM) Këtë fundjavë pritet të startojë sezoni i ri televiziv i programit të së dielës në ekranin e ‘Tv Klan’, ‘E diela shqipta
Kaq shumë dashuri! Ardit Gjebrea na theu zemrën me këtë foto të fëmijëve (FOTO LAJM) Pas disa ditësh që kaluan bashkë në Shqipëri, erdhi ajo koha kur Joni do të duhet të largohet nga familja e tij. Ardi
Zgjodhi më të bukurën! Ardit Gjebrea zbulon prezantuesen e “Këngës Magjike” (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka zbuluar emrin e bukuroshes që do ta shoqërojë këtë vit në festivalin “Kënga Magjike”. Përmes një fot
Shakohoxha viziton stadiumi e ri me Arditin dhe tregon të pathënat (FOTO LAJM) Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha dhe moderatori Ardit Gjebrea vizituan sot për herë të parë stadiumin e ri që po n
U përfol se do të prezantonte "Këngën Magjike" me Arbanën, Ardit Gjebrea i jep fund thashethemeve Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të ba
Super talent, e vogla e Ardit Gjebreas sfidon Cardi B në rep (VIDEO) ogëlushja e Ardit Gjebreas, Anna, është një ndër fëmijët e njohur të showbizit, e cila ashtu si i ati, ka treguar se ka
Babai dhe vjehrri perfekt, Ardit Gjebrea i quan kështu djalin dhe nusen (FOTO LAJM) Që prej përfundimit të emisionit ‘E diela shqiptare’, producenti Ardit Gjebrea ka nisur pushimet. Në fillim ka qenë m
11 vite "E Diela Shqiptare", Ardit Gjebrea shpreh mirënjohjen me fjalë zemre (FOTO LAJM) "E Diela Shqiptare" ka qenë për një kohë të gjatë pranë publikut shqiptar në çdo ditë të dielë, ekzaktësisht plot 11 vit
Familja Gjebrea nis pushimet, Arditi na prezanton me "dy motrat" (FOTO LAJM) Familja Gjebrea është bashkuar për t’u nisur drejt Vienës në Austri. Të gjithë së bashku kanë nisur pushimet duke zbu
"Ishte një shifër e çmendur" Ermal Mamaqi tregon sa para fiton Ardit Gjebrea Moderatori Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar i radhës në emisionin "Treshat" ku tregoi detaje të reja në lidhje me karrierën
Ardit Gjebrea i lumtur, pas përfundimit të "E diela shqiptare" i përkushtohet totalisht familjes (FOTO LAJM) Moderatori i njohur është vazhdimisht i angazhuar me punë të ndryshme, diçka që e ka penguar t’i dedikojë më shumë kohë
Nuk kishte ndodhur kurrë: Momenti kur Ardit Gjebrea goditet në studio (VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
"Nuk kam taksirat të ha shpullat e tua", Ardit Gjebrea goditet live në emision (FOTO & VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
Ardit Gjebrea mesazh Erion Isait pas dorëheqjes, "Mos fyej publikisht" (FOTO LAJM) Erion Isai ka bërë një postim falenderues për njerëzit që e ndihmuan të shenjonte karrierën e tij artistike! Nga Ardi