999 rezultate për

gjalpi

E zhveshur nga shtrati, Genta Gjalpi zbulon një sekret që të gjithë e fshehin (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Si të mund të zëvendësoni me avokado, gjalpin dhe majonezën Bëni një ndryshim në rutinën tuaj të ngrënies duke zëvendësuar përbërësit e njohur të vakteve si gjalpi dhe majoneza, me
Si e ze kosin në fshat: Rikthehet bujshëm Genta Gjalpi (VIDEO) Genta Gjalpi është një nga vajzat që shkakton shumë ‘zhurmë’ gjithmonë me deklaratat e saj. E ftuar në ‘ABC e Mëngjesit’
Ky është sanduiçi që ju ndihmon të humbni peshë Një sanduiç ofron lirinë për të ngrënë ushqim të shëndetshëm në lëvizje. Ju mund të rrëmbeni një kafshim ndërsa nxitoni
Nga kanceri i gjirit te stresi, "çudirat" e gjalpit të kikirikut Mahnitëse… 1.Ul rrezikun e prekjes nga kanceri i gjirit: Çdo vit raportohen rreth 246.000 raste të reja të kancerit t
Genta Gjalpi shpërthen në të shara, "sherr" live me menaxherin e VIP-ave (VIDEO) I ftuar në në emisionin "Glamour Zone", ka qenë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika. Gjatë intervistës, moderatorja e vend
Arsyeja se pse duhet të hani gjalpë në vend të margarinës Mësoni dallimin midis gjalpit dhe margarinës dhe zbulojeni se pse duhet gjithmonë të zgjedhni gjalpë. Kur jeni në raf
Ministri nxjerr idenë e tij: Vaji i Palmës nuk është i dëmshëm, gjalpi të vdes I ftuar në Top Talk, në një kohë kur qytetarët ankohen për cilësinë e produkteve që konsumojnë në përditshmërinë e tyre,
Po na vrasin me vaj palme, përdoret më shumë tek ushqimet e përditshme Edhe pse jetojmë në epokën e teknologjisë sërish nuk jemi të sigurt nga ushqimet që konsumojmë për shkak të ilaceve të n
Ish-banores së Big Brother i bie "lotaria", shihni çfarë ka gjetur Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të komentuara në median online në Shqipëri. Genta Gjalpi ka tërhequr vëmen
Genta Gjalpi i zbulon tradhtinë e burrit fanses: Vjen tek komshia ime Genta e "Big Brother" është një ndër personazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Së fundmi ajo e ka djegur rr
Pas fotove sek*i, Genta Gjalpi tregon se do të bëhet nënë (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është angazhuar në asnjë projekt televiziv, ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër p
Sherr mes repereve, Genta Gjalpi i sfidon të dyja Tayna dhe Rina janë dy reperet e reja shqiptare që kanë bërë shumë bujë jo vetëm me këngët, por edhe me deklaratat ndaj
Genta Gjalpi nuk mban më, ofendon me fjalë të pista fansen (FOTO LAJM) Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht
As e zhveshur e as e lyer, Genta Gjalpi surprizon fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Genta Gjalpi është një ndër femrat më të komentuara në median online. Kjo për shkak të përfshirjes së saj në Big Bro
U nda me të dashurin? Genta Gjalpi e dëshpëruar zhduket nga rrjetet sociale Pas shumë kohe "humbjeje", Genta e Big Brother u rikthye vrullshëm në vëmendjen e publikut. Por si duket ajo nuk ësh
Xheloze nga fama e Genta Gjalpit, Marina shfaqet pa të brendshme Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, gjithmonë tërheq vëmëndien e mediave rozë. Në rrjetet sociale Marina është sh
Kujdes për festa! Ja ushqimet dhe pijet që ju shëndoshin dhe sëmurin Ndërkohë që kanë mbetur vetëm disa orë nga festa e Vitit të Ri, secili prej nesh po mendon për darkën e bollshme dhe pij
A ka ndikim gjalpi në sëmundjet kardiovaskulare? Konsumimi i një luge gjalpë në ditë nuk ka asnjë ndikim te sëmundjet kardiovaskulare, thonë studiuesit. Ata thonë se
Ushqimet që nuk keni nevojë t’i ruani në frigorifer Kur vjen puna te ruajtja e ushqimeve, ka shumë debate se si dhe ku duhet të ruhen ato. Ta ruani gjalpin në frigorife