999 rezultate për

gjakova

Gjakova, qyteti më i prekur nga moti i keq në Kosovë Moti i keq me shi dhe borë që kanë rënë pothuajse pa ndërprerë, ka shkaktuar dëme të mëdha në disa qytete të Kosovës. Gj
COVID-19/ U pushua nga puna, gjakovari: Nuk kam as të ha as të pi, jam vetë i pesti Bekim Ferizi në Gjakovë po përjeton momente të vështira. I pushuar nga puna në ndërtim, me qiraxhiun që i kërkon pagesën
Rezulton pozitive me koronavirus gruaja shtatzënë nga Gjakova Një grua shtatzënë nga Gjakova ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Siç mësohet, gruaja shtatzënë ishte duke u trajtuar
Gjakovari gjen zarfin kërcënues në oborrin e shtëpisë Një qytetar nga Gjakova ka raportuar në polici se në oborrin e shtëpisë së tij ka gjetur një zarf me përmbajtje kërcënue
E joshi në Snapchat, djali nga Gjakova "pre" e bukuroshes Një 19-vjeçare nga Gjakova, mbrëmjen e së enjtes e ka ftuar një 29-vjeçar në banesën e saj, duke e joshur përmes rrjetit
Emocionuese, vogëlushi nga Gjakova dhuron të gjitha lodrat për fëmijët në Shqipëri Tërmeti tragjik i 26 nëntorit në Shqipëri i ka krijuar kosovarëve mundësinë të tregojnë bujarinë dhe dashurinë e pakufi
Dhunoi të dashurën, në pranga gjakovari Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij me të cilën janë duke bashkëjetuar.
Gjakova si Lazarati, plantacione kanabisi mbi 2 metra Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë kanë bashkëpunuar dje lidhur me një operacion kundër drogës. Në raportin e Pol
Vdiq në Serbi: Kërkohet njoftimi i familjes së viktimës nga Gjakova Një shtetas i Kosovës nga komuniteti rom me emrin Imer Kerelaj, nga Gjakova, muajin e kaluar ka vdekur në Serbi dhe ende
Majlinda fiton medaljen e bronzit në Botërorin e Japonisë Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror që po zhvillohet në Tokio të Japonisë. Kampioni
Arrestohet në Maqedoninë Veriore ish-ushtari i UÇK-së nga Gjakova Një ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është arrestuar në Maqedoninë Veriore. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën
Skllavatori godet për vdekje 12 vjeçarin nga Gjakova Një i mitur ka ndërruar jetë pasditen e djeshme pas lëndimeve që mori nga goditja e një automjeti të rënd në fshatin Ski
Polici i dytë i plagosur është nga Gjakova Gjatë aksionit të sotëm në veri të Mitrovicës është plagosur edhe një polic tjetër, kështu është polici i dytë i plagosu
Shqiptarët në Amerikë mblodhën 45 mijë dollarë për nënat gjakovare Veprimtari shqiptar nga Shtetet e bashkuara të Amerikës, Ramiz Kukaj, ka bërë publike shumën e mjeteve të grumbulluara
Merret vendimi për gjakovarin që vrau gruan dhe vajzën e tij Pjetër Ndrecaj, që në gusht të vitit të kaluar vrau gruan dhe vajzën e tij është dënuar nga Gjykata e Apelit me burg të
8 vjeçari nga Gjakova kërkon ndihmë për shërim Arber Hoti, 8 vjeqari nga Gjakova vuan nga “Leukemia Acute”, dhe është duke luftuar për jetën. Arberi ka nevojë për n
Dyshohet se ngacmoi seksualisht nxënësen, arrestohet mësuesi nga Gjakova Një mësues i një shkolle fillore në Gjakovë është arrestuar me dyshimin se ka ngacmuar seksualisht nxënëset e tij. P
Nis në Gjakovë protesta e qytetarëve kundër serbëve Ashtu siç është paralajmëruar, në Gjakovë ka filluar protesta kundër vizitës së disa serbëve për të bërë pelegrinazh në
Gjakovari dënohet 1 muaj paraburgim pse vodhi një lap-top Gjykata Themelore në Gjakovë njofton se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e
Nora Gjakova nderon Kosovën me medalje në Kinë Xhudistja nga Kosova Nora Gjakova i ka sjellë një sukses tjetër Kosovës në sportin e xhudos, pasi ka siguruar medaljen e