999 rezultate për

gixhari

Publikon foton duke ushqyer me gji të birin, por çfarë i mori vëmendjen Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë më 22 gusht nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djal
Nënë e përkushtuar, çfarë i mungon Olta Gixharit më shumë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëz
Olta Gixhari pozon duke i dhënë gji djalit: Procesi me i bukur në botë (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari po e shijon në maksimum mëmësinë dhe e shpenzon të gjithë kohën e saj me të voglin, Amar. Ajo po
Si asnjëherë, Olta Gixhari flet publikisht për marrëdhënien me vjehrrën (FOTO LAJM) Megjithëse u bë nënë për herë të parë në muajin gusht të këtij viti, aktorja Olta Gixhari ka arritur ta mbajë tepër priv
Trup perfekte pas lindjes, Olta Gixhari zbulon njëherë e mirë sekretin (VIDEO) Ka kaluar vetëm një javë që nga dita kur aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë dhe fansat u befasuan me format
Nënë e një djali, Armina Mevlani surprizon Olta Gixharin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me djalin e saj, të cilin së bashku me partn
Olta Gixhari në qiellin e 7-të: Zbulon emrin e djalit dhe i kushton fjalët romantike partnerit Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë mbrëmjen e djeshme nënë për herë të parë. Ajo ka
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Olta Gixhari nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Olta Gixhari është bërë nënë për herë të parë mbrëmjen e djeshme! Aktorja ka postuar në Instastory një fotografi me t
Pritjes së ëmbël i vjen fundi, Olta Gixhari bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Olta Gixhari po shijon momentet e para të eksperiencës së prindërimit. Aktorja ka
Pasi e motra i zbuloi "sekretin", Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit krah partnerit (FOTO LAJM) Pasi motra e saj zbuloi pa dashur gjininë e bebushit në një intervistë për “Rudina”, aktorja Olta Gixhari vendosi t’i ko
Nënë për herë të parë, motra i zbulon gjininë e bebit Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari dhe partneri i saj pritet të bëhen prindër për herë të parë shumë shpejt. Megjithatë Olta
"Ditëlindja më speciale", partneri i bën surprizën romantike Olta Gixharit (FOTO LAJM) Ditëlindja e 34 e ka gjetur Olta Gixharin më bukur se kurrë, jashë Shqipërisë me partnerin dhe shtatzënë. Pas fotove
"Pushimet e fundit çift", Olta Gixhari zbulon kur do të vij në jetë bebi (FOTO LAJM) Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me
Publikon fotot pas shtatzanisë, Olta Gixhari për Jonida Vokshin: Nuk e lam kështu (FOTO LAJM) Jonida Vokhi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të vogëlushës Emi vetëm 2 javë më parë. Por shumë shpejt pas lindjes Jo
Olta Gixhari qenka me fat, aktorja zbulon si e ndihmon partneri gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Pasi konfirmoi se është karantinuar me të dashurin në Spanjë, lajmi për shtatzanëninë e Olta Gixharit mori dhenë. Që
Pasi zbuloi se është në pritje të ëmbël, Olta Gixhari flet për ndryshimet në trup (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël për herë të parë. Duke qenë se Olta është komentuar gjithmonë pë
Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzaninë Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka p
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari para pak ditësh konfirmoi që është në pritje të ëmbël dhe që nga ai moment nuk po i kursen fotot. A
Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej