999 rezultate për

giusy

Nata e Bardhë, Giusy Ferreri ndez Tiranën (VIDEO) Giusy Ferreri e ftuar speciale në festën e shqiptarëve natën e sotme ka ndezur sheshin “Shën Tereza” në Tiranë. Me m
Giusy Ferreri: Së shpejti me një album të ri Këngëtarja italiane Giusy Ferreri, gjatë një interviste të dhënë së fundmi ka deklaruar se ka zgjedhur për sot këngët e
Veliaj i jep “Çelësin e Qytetit” këngëtares italiane Giusy Ferreri (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i dorëzoi dje pasdite “Çelësin e Qytetit” këngëtares së njohur italiane, G
Giusy Ferreri konfirmon: Në Tiranë për Natën e Bardhë (VIDEO) “Në nëntor qyteti ndizet në një çast”. Është vetëm një varg nga kënga e Giusy Ferreri, i cili do të gjejë vend plotësish
Miss Italia, një kalendar dhuratë për 2013-n (FOTO-LAJM) Imazhe që tregojnë bukurinë dhe elegancën e femrave duke filluar që prej viteve ‘40. Këto janë një sërë fotosh të Miss I
Giusy Buscemi kurorëzohet Miss Italia 2012 (FOTO-LAJM) Giusy Buscemi është kurorëzuar mbrëmjen e kaluar me kurorën e "Miss Italia 2012". 19 vjeçarja siciliane kishte fituar më