999 rezultate për

giround

Giround afër nënshkrimit të marrëveshjes me Interin Klubi italian, Interi dhe sulmuesi francez i Chelseat, Olivier Giroud janë afër për të arritur marrëveshje. Ish-lojta
Igli Tare me plan për të bindur Oliver Giround Igli Tare nuk është dorëzuar në garën për të siguruar shërbimet e Olivier Giroud. Drejtori i Lazios është duke punuar në
Giround shumë pranë kalimit te rivalët e Chelsea Cdo ditë e më tepër Giround e sheh veten larg Chelseas. Së fundmi mësohet se francezi është shumë pranë kalimit të Totte
Giround arrin marrëveshje personale me Interin Olivier Giroud ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Inter, për transferimin nga Chelsea. ‘Gazzetta dello Sp
Barça po "gërrmon" për një qendërsulmues, rradha e Giround të "vërtitet" në kampin katalanas Gjiganti spanjoll Barcelona është futur në garë për sulmuesin veteran të Chelseat, Olivier Giroud. Sipas asaj që rapo
Interi pranë Eriksen, "ngecin" negociatat me Giround nteri është gjithnjë e më pranë firmës me mesfushorin e Tottenham, Christian Eriksen. Burime pranë klubit milanez rap
Dechamps këshilon Giround: Largohu nga Chelsea Francezi e gjen veten në skuadrën e Chelseat si opsion të tretë pas Tammy Abraham dhe Michy Batshuayit, përderisa i kanë
Giround me valixhe në dorë? Lampard e pranon: Mund të largohet në janar Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se Olivier Giroud mund të largohet nga klubi londinez gjatë afatit kali
Edhe Juventusi hyn në garë për Giround Gjiganti italian po e kërkon zëvendësuesin e Mario Mandzukicit, i cili u largua nga klubi ditëve të fundit Juventusi
Giround "ftoh" kalimin te Interi, e josh rikthimi në Francë Olivier Giroud mund të rikthehet në Francë gjatë merkatos së janarit. Të paktën kështu ka deklaruar vetë sulmuesi i C
Për Giround hynë në garë edhe Crystal Palace Sulmuesi francez është i pakënaqur tek Chelsea dhe mund të largohet në afatin kalimtar të janarit. Interesim për ish-fut
I treti në rradhë, Giround bën gati valixhet Olivier Giroud duket se i ka ditët e numëruara në Chelsea. Sulmuesi francez pritet të largohet nga Londra gjatë afati
Nëse Interi do Giround duhet të paguajë këtë çmim Antonio Conte dëshiron disa përforcime në merkaton e janarit dhe një nga lojtarët që kërkon tekniku italian është sulmue
Interi i vendosur për të transferuar Giround Sulmuesi francez është i pakënaqur tek Chelsea dhe pritet të largohet prej aty gjatë janarit Interi nuk e ka ndërmend
"Ka nevojë të luajë", Deschamps dërgon Giround drejt Seria A Franca i prishi festën Shqipërisë, me suksesin 2-0 në stadiumin e ri të Tiranës, duke e mbyllur grupin H kualifikues për
Giround shumë pranë Interit, zbulohen detajet e marrëveshjes! Inter dhe Oliver Giroud duket se janë më afër se kurrë. Francezi kërkon ribashkimin me Antonio Conten, i cili e shikon G
Klubet amerikane në 'luftë' për Oliver Giround Klubet amerikane kanë hynë në garë për sulmuesin e Chelseas, Olivier Giroud. Giroud i përfundon kontrata në qershor d
Dëmtimi i rëndë i Sanchez, Inter pas Giround Interi është duke u përgatitur ta transferojë sulmuesin e palumtur të Chelsea, Olivier Giroud, pas lëndimit serioz të Al
Giround gati të lejë Chelsea për një ekip që ti japë minuta Sulmuesi francez Olivier Giroud ka deklaruar sot se është i gatshëm të rikthehet në vendlindjen e tij në mënyrë që të lu
Chelsea goleadë përballë Dinamo Kiev (VIDEO) Chelsea për asnjë moment nuk e vuri në dyshim ndeshjen përballë Ukrainsave të Dinamo Kiev të cilët nuk ishin në gjendjë