999 rezultate për

giroud

Giround shumë pranë Interit, zbulohen detajet e marrëveshjes! Inter dhe Oliver Giroud duket se janë më afër se kurrë. Francezi kërkon ribashkimin me Antonio Conten, i cili e shikon G
Dëmtimi i rëndë i Sanchez, Inter pas Giround Interi është duke u përgatitur ta transferojë sulmuesin e palumtur të Chelsea, Olivier Giroud, pas lëndimit serioz të Al
Giroud: Nuk doja të festoja kur shënova Olivier Giroud zhvilloi një ndeshje shumë të mirë kundër ish- skuadrës së tij në finalen e Europa League. Sulmuesi f
Giroud: Europa League ishte objektivi i dytë Për Olivier Giroud kjo ishte një ndeshje e veçantë ndaj ish-ekipit. Pas ndeshjes, kjo është deklarata e tij. "Ishte
Giroud edhe për nje sezon te Chelsea Sulmuesi francez Olivier Giroud pritet të nënshkruaj kontratë edhe për një vit me Chelsean, raporton Goal.com. Ish lo
Giround gati të lejë Chelsea për një ekip që ti japë minuta Sulmuesi francez Olivier Giroud ka deklaruar sot se është i gatshëm të rikthehet në vendlindjen e tij në mënyrë që të lu
Shënoi "Hat-trick" ndaj Dinamo Kyiv, Giroud kërkon largimin ng Chelsea Olivier Giroud i cili realizoi hat-trick kundër Dinamo Kyiv ka kërkuar largimin nga Chelsea. Sipas mediave angleze f
Giroud kërkon rinovimin me Chelsean Hapësira që iu dha Olivier Gurioud këtë sezon është e pakët nga Sarri, por sulmuesi nuk dëshiron ti thotë lamtumirë Che
Me ardhjen e Higuain, Giroud shumë pranë largimit nga Chelsea Olivier Giroud është pothuajse i larguar te Chelsea. Francezi nuk po ndihetet i vlerësuar duke shprehur pakënaqësinë
Chelsea fiton bindshëm ndaj PAOK-ut (VIDEO) Chelsea ka marrë fitore të lehtë sonte ndaj PAOK me rezultatin 4-0 në "Stamford Bridge". Në minutën e 27' sulmuesi
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj PAOK (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PAOK në "Stamford Bridge". Është përsëri francezi Olivier Giroud që shënon
Giroud pranë akordit me gjigandët francez Sulmuesi i Chelsea, Olivier Giroud nuk pranon të luajë në kampionatin turk konkretisht me skuadrën e Beshiktash. Shtatla
Giroud parakalon Zidanin në listën e golashënuesve më të mirë të Francës Olivier Giroud ka kaluar legjendën Zinedine Zidanin në listën e golashënuesve më të mirë të të gjitha kohëve për Francën
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Gjermanisë dhe Francës Ka përfunduar pjesa e parë mes Gjermanisë dhe Francës në stadiumin "Allianz Arena". Një 45 minutësh me plot raste ng
Kampioni i Botës merr vendimin për të ardhmen e tij te Chelsea Olivier Giroud raportohet se mund të transferohet brenda kësaj merkatoje verore Megjithëse asgjë nuk është konkretizu
Kampioni i Botës kapet "mat" duke shkëmbyer puthje të nxehta me të dashurën Sulmuesi i Chelsea-t Olivier Giroud ka të gjithë të drejtën për të shijuar pushimet e kësaj vere pasi ai dhe Kombëtarja
Atletico Madrid kërkon kampionin më të “dobët” të botës Atletico Madrid prej kohësh mësohet se i është vënë pas sulmuesit francez për të marrë shërbimet e tij. Bëhet fjalë
Olivier Giroud mban premtimin pas Kupës së Botës Olivier Giroud, duket se do ta mbajë premtimin që kishte dhënë para Kupës së Botës, se në rast se Franca do të shpallej
U shpall kampion bote, por nuk shënoi asnjë gol Franca arriti të shpallej kampione e Botës, por me gjithë rekordet që vendosën disa prej protagonistëve francezë, kishte
Formacionet e mundshme për përplasjen e gjigantëve Sonte zhvillohet gjysmëfinalja e parë në Kampionatin Botëror “Rusi 2018”. Në orën 20:00 në stadiumin “St Petersburg”