999 rezultate për

girona

Atletico Madrid fiton përballë Gironas dhe blindon vendin e 2-të (VIDEO) Atletico Madrid nuk dorëzohet në luftën e titullit kampion dhe do të vrapojë deri në fund me shpresën se Barcelona do të
Catalonja do të zhvillojë ndeshjen e parë si kombëtare, i bashkohet edhe Pique Futbolli dhe politika nuk janë ndarë asnjëherë nga njëra-tjetra në Spanjë, aty ku shumë krahina kërkojnë të shkëputen ng
Reali turpërohet në Bernabeu, Girona i bën gjëmën (VIDEO) Real Madrid mundet me përmbysje nga Girona, 1-2, brenda në Bernabeu. Në pjesën e parë ishte Real Madrid që zhvilloi l
Çfarë po ndodh në Bernabeu? Girona përmbys Realin (VIDEO) Reali po tronditet në Bernabu teksa Girona ka përbysur gjithcka në pjesën e dytë Galaktikët. Pasi e mbyllën pjesën
Girona befason Realin (VIDEO) Girona ka befasuar Realin e Madridit teksa ka barazuar rezultatin në 1-1 në Santiago Bernabeu. Ishte kapiteni Gironës
Formacionet zyrtare: Reali në ndjekje të Barcelonës, kërkon fitoren ndaj Gironës Real Madrid do të luajë pas pak ndaj Gironës në Santiago Bernabeu. Los Blancos kanë hyrë në garë për të fituar La Lig
Real Madrid mposht Gironan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultat 1-3 ndaj Gironas duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit. Benzema isht
Benzema i pandalshë, Reali dyfishon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Gironas në stadiumin "Municipal de Montilivi". Është përsëri sulmuesi franc
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Gironas në stadiumin "Municipal de Montilivi". Ai që ka shënuar është sulmues
Messi me shokë mposhtin në transfertë Gironan (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Gironas me rezultatin 0-2 në "Estadio Municipal de Montilivi".
Super Ramos, Reali mposht Gironan në Kupën e Mbretit (VIDEO) Real Madridi e ka mposhtur me rezultat 4-2 skuadrën e Gironas, duke bërë kështu një hap të madh për në gjysmëfinale të K
Real Madrid kalon sërish në avantazh ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka kaluar sërish në avantazh ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është Sergio Ramos në
Girona barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO) Girona ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është futbollisti Granell
Real Madrid përmbys rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka përmbysyr rezultatin ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është kapiteni, Sergio Ram
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Lu
Girona shokon Real Madridin (VIDEO) Girona ka befasuar Real Madridin duke kaluar në avantazh në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është futbollsiti,
Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, Reali dhe Barcelona sfida të vështira Sot është hedhur shorti i çerekfinalve të Kupës së Mbretit. Reali i Madridit do të ketë duke përballë Gironën, nj
Girona-Barcelona në Miami? Nuk do të zhvillohet Ishte folur prej kohësh që një ndeshje e La Ligës spanjolle do të zhvillohej në SHBA. Drejtuesit e ligës spanjolle të fu
Zyrtare: Barcelona refuzon të luaj me Gironan në SHBA Nëpërmjet një komunikate zyrtare Barcelona ka njoftuar se bordi i klubit ka vendosur që të refuzojë kategorikisht zhvill
Atletico Madrid ngec në transfertë ndaj Gironas (VIDEO) Atletico Madrid ka ngecur në transfertë ndaj Gironas me rezultatin 1-1. Të parët që kaluan në avantazh ishin vendsit