999 rezultate për

giresun

Merr flakë në ecje makina, detajet e para Një automjet është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte në lëvizj në aksin Qafë Thanë- Prrenjas. Sipas polici
Katër viktima dhe mbi 10 të zhdukur nga reshjet e dendura të shiut në Turqi (FOTO LAJM) Numri i vdekjeve nga përmbytjet në provincën turke Giresun në Detin e Zi, ka shkuar në katër, përfshirë një oficer të xh
Muriqi në një skuadër me Mehën Vedat Muriqi në të njëjtën skuadër me Alban Mehën. Mediat turke raportojnë se Konyaspor dhe Giresunspor janë shumë pranë
Turqi, aksident tragjik në Giresun (FOTO LAJM) Një autobus është përfshirë nga flakët pranë qytetit Giresun. Autobuzi vinte nga Stambolli, dhe si pasojë e trafikut t