999 rezultate për

giovanna

Ju kujtohet Zhadja, ja si duket sot! (FOTO LAJM) Giovanna Antonelli është aktore shumë e famshme. Vite më parë u transmetua seriali i famshëm “O Clone”, i cili u ndje
E mbani mend Zhade-n te "Kloni"? Sot është nëna e dy binjakeve (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që pas vitit 2001 kur nisi të transmetohej seriali "O Clone". Giovanna Antone
E mbani mend “Zhaden”? Ja sa ka ndryshuar ajo (FOTO LAJM) Giovanna Antonelli është aktore shumë e famshme dhe njihet për rolet e veçanta dhe tepër interesante. Në Shqipëri akt
Të fotografosh gruan çdo ditë për 9 muaj të shtatëzanisë (VIDEO) Ja si e ka dokumentuar lindjen e fëmijës së tij muzikanti anglez, Tom Fletcher. Ylli i bendit McFly ka postuar një video