999 rezultate për

giner

Presidenti i CSKA-s paralajmëron Chelsean për Aleksandr Golovin Presidenti i CSKA Moscow, Evgeniy Giner, ka paralajmëruar Chelsean se klubet rivale do të kërkojnë të nënshkruajnë me Al
Giner: Në Janar oferta më të mira për Hondan Presidenti i CSKA Moscow, Yevgeni Giner rikthehet të flasë për çështjen e Keisuke Honda dhe moskalimin e tij te skuadra