999 rezultate për

gina

Georgina çmend kalimtarët, pantallonat i nxjerrin në pah format bombastike (FOTO LAJM) Ajo është e dashura e futbollistit të famshëm portugez, Cristiano Ronaldo. E Georgina Rodrigues dukej në super formë tek
Joga në jaht, Georgina shfaqet me forma mahnitëse (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez nuk resht së shfaquri format e saj fizike, këtë herë ajo u shfaq duke bërë ushtrime fizike nga jahti.
Georgina le mënjanë rivalitetin mes Messit dhe Ronaldos, gjesti që u "duartrokit" (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka lënë mënjanë rivalitetin e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin duke uruar djalin e yllit të Barcel
Berisha fantastik, bllokon bomberin me eksperiencë te penalltia Fitore me shumë vlera dhe peshë te SPAL i Etrit Berishës. Portieri i Shqipërisë komentoi ndeshjen në fushën e Reggin
"Isha rosë e shëmtuar, u ktheva në mjellmë", rrëfehet Georgina (FOTO LAJM) Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, ka folur për herë të parë për jetën e saj pa
Ronaldo ende pozitiv me Covid-19, ku po qëndrojnë Georgina dhe fëmijët? (FOTO LAJM) Futbollisti Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv edhe në testin e dytë të Covid-19, teksa po qëndron i izoluar në një rezi
Koronavirusi "pushton" një tjetër ekip italian, plot 27 raste pozitiv Reggina dhe e gjithë Serie-B ka marrë një lajm tronditës ditën e sotme. Pas testimeve të kryera për Covid-19 te Reggi
Georgina: Gjithçka rreth Ronaldos më tërheq Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë cilësuar si një çift perfekt, nga ata që nuk u mungon asgjë. Historia
Nga shtrati, Georgina zbulon si po e mbështet Ronaldon në përballjen me Covid-19 (FOTO LAJM) Bëri xhiron e rrjetit ditën e djeshme lajmi që u dha nga federata portugeze e futbollit, që informoi se Cristiano Ronald
Ja si duket CR7 pas infektimit me Covid-19 (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka shfaqur fotografinë e parë të Cristiano Ronaldos, pas infektimit të tij me COVID-19. Kombëtarja
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
Georgina Rodriguez vs Wanda Nara, gratë e futbollistëve sfidë në shfaqjen e LV (FOTO LAJM) Njëra më provokuese se tjetra, me qindra e mijëra artikuj të dedikuara atyre, Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara janë gra
Në zyrë me këmbët ngritur, Georgina nuk ndalet së surprizuari ndjekësit (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez padyshim është një nga vajzat që tërheq vëmëndjen gjithmonë me format e saj bombastike të cilat kujde
Shfaqet duke hekurosur, detaji i Georgina Rodriguez që tërhoqi të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) E fejuara e Cristiano Ronaldos postoi në “Instastory” një foto ku shfaqej duke hekurosur rrobat. Veshur me një kostu
Gjyshja më joshëse në botë feston ditëlindjen, askush se beson moshën (FOTO LAJM) Gina Stewart është cilësuar si "gjyshja më seksi në botë". Gina ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që th
Dekoltenë në plan të parë, Georgina "tërbon" sërish me format shpërthyese (FOTO LAJM) Georgina RodrIguez padyshim është një nga vajzat që tërheq vëmëndjen gjithmonë me format e saj bombastike të cilat kujde
Mahnitese, kjo vajzë duket identike me Regina George Të dashura “vajza të liga”, Regina George ekziston dhe është vetëm 16- vjeç. Clarisse Miller është emri i 16- vjeçare
Ka veshur disa herë Georgina Rodriguez stilistja shqiptare zbulon si lindi gjithçka (FOTO LAJM) Pasionin për stilimin e ka nisur që në vegjëli, pasi e ka të trashëguar nga mamaja e saj dhe gjithmonë ka treguar intere
Pas videos së Georginës si sirenë, të gjithë po e quajnë Cristianon me fat (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, filloi përgatitjet për sezonin e ri. Portugezi është rikthyer në Torino pas pu
Georgina "gabon" njësoj si Arbana Osmani, moderatorja: Tani ndihem më mirë (FOTO LAJM) Partnerja e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, shkëlqeu me dy paraqitje të ndryshme në festivalin