999 rezultate për

gigli

Ish-presidenti i Juventusit shpërthen ndaj Ronaldos: Iku për nënën? Pastaj na doli në pishinë Koronavirusi ka shkaktuar një kaos në botën e futbollit duke paralizuar gjithçka. Ish-presidenti bardhezi, Cobolli Gi
Si në përralla: Nusja e Amosit, i kërkon këshilla vjehrrës kur zihet me të Amos Zaharia dhe Gigliola Haverniku janë një çift i konsoliduar tashmë. Prej vitesh ata po jetojnë historinë e tyre të d
''Me fjalë ledhatare'', ja si i thërrasin njëra-tjetrës Yllka Mujo dhe Gigliola E dashura e Amos Zaharisë, djalit të vetëm të aktores së njohur shqiptare Yllka Mujo, ka folur për herë të parë për mard
Marrëdhënia me Elia Zaharian, kunata e saj rrëfen detajet Aktori i njohur Amos Zaharia nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë lidhjen me Gigliolën, madje në rrjetet e tyre sociale sho
Ish presidenti: Dyshoj mbi rikthimin e Ibrës te Juve Giovanni Cobolli Gigli, ish-presidenti i Juventusit, që u bë i famshëm për shitjen e Zlatan Ibrahimoviç tek Interi, nuk
Buffon ishte shumë pranë Milanit Ish-presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli, ka theksuar se klubi kishte qenë shumë afër për ta lejuar Gianluigi