999 rezultate për

gezi

Përshëndetja mallëngjyese e Milik: Kam qarë nga gëzimi për ty, nuk do të harroj kurrë (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht aventura e re për Arek Milik, i cili ka dashur të përshëndesë Napoli-n me një video mallëngjyese të
Nuk mundi të kishte një fëmijë të saj, historia e mësues do t'ju përlotë Historia rrënqethëse e mësueses Lumturi Merzheku, aktualisht në pension, bëri bashkë 6 ish-nxënësit e saj për t’i dhurua
Fernandes apo Cantona? Legjenda e Man.United ka kritika për portugezin Aftësitë e mëdha që Bruno Fernandes posedon kanë rezultuar që ai të krahasohet me legjendat e klubit të Manchester Unite
Ronaldoooo! Portugezi nuk ndalet duke realizuar sërish (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndalet këtë mbërmje. Portugezi ka shënuar sërish ndaj Udineses n
Arsenali mposhti bindshëm WBA, Arteta nuk e fsheh gëzimin Menaxheri i Arsenal, Mikel Arteta, ka komplimentuar lojën e shfaqur nga ekipi i tij, të cilët arritën fitore të thellë n
Mbappe-Haaland te Barcelona? Laporta: Ka një shkak pse nuk flas për ta Joan Laporta është një nga kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës. Zgjedhjet do të bëhen në 24 janar, teksa 5
E konfirmon babai i lojtarit, Hysaj largohet nga Napoli Elseid Hysaj është bërë një çështje që nuk po përfundon kurrë te Napoli. Ndërrimi i trajnerit, nga Ançeloti te Gatuz
Ronaldo përballë Messit, portugezi ka një qëllim nga kjo supersfidë Juventusi përballet me Barcelonën të martën në “Camp Nou” me Cristiano Ronaldon i cili kërkon golin e tij të parë në Cha
Ronaldo vendos rekord, Juve bën detyrën (VIDEO) Juventus me Ronaldon në fushë, ka mposhtur 3:0 Dynamo Kyiv. Federico Chiesa në minutën e 21’ i dha epërsinë 1:0 Juven
Goli i çmendur nga Bruno Fernandes (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Basaksehir në minutën e 7-të. Autori ka qenë Bruno Fernandes, por goli n
Si ta zbukurojmë tavolinën për festa? Ja disa ide te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te zbukuroni bukur tavolinën për festa për te pritur miqt
Nuk zgjat shumë gëzimi i Kosovës, barazon Sllovenia (VIDEO) Sllovenia ka arritur të barazojë rezultatin përballë Kosovës. Vetëm pesë minuta pasi shënoi Kosova, sllovenët arritën
Ja pse fjalët e Leonardos për CR7 duhen marrë seriozisht Fjalët e drejtorit sportiv të PSG-së, Leonardo, për Cristiano Ronaldon nuk janë të rastësishme. Qëllimi i pronarëve nga
Dua Lipa e përkëdheli në shqip, reagimi i djalit të Vesa Lumës nuk duhet humbur (VIDEO) Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e vogëlushit të Vesa Lumës dhe Big Bastës, Lianit. Ai është befasuar
Misteri Cristiano Ronaldo, ja kur mund të kthehet portugezi Një ndeshje e Champions League e arkivuar tashmë. Dhe tani Juventus sheh për përballjen e rradhës, atë kundër Barcel
Cristiano në superformë dhe pa simptoma, portugezi përshëndet fansat Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 në testin gjatë grumbullimit me kombëtaren portugeze. Gjëndja e tij ës
Ronaldo me Covid-19, çfarë do bëjë tani me fanellën e portugezit talenti i Francës? Eduardo Camavinga, ylli në rritje i kombëtares franceze, u mburr në rrjetet sociale se kishte marrë fanellën e Cristiano
Covid-19 prish dulen Messi-CR7, portugezi rrezikon sfidën me Barcelonën Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 nga testet e kryera me kombëtaren portugeze, shkruan Albeu.com. Një la
Mbappe e konfirmon përsëri: Ronaldo është idhulli im Kylian Mbappe dhe Cristiano Ronaldo u takuan mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kombeve në mes të Portugalisë dhe Francës.
I dha kualifikimin Crvena Zvezdës ndaj Tiranës, portugezi kërkon largimin Kampionet e Sërbisë të Crvena Zvezda mund të humbasin një nga lojtarët kryesorë të ekipit. Pikërisht heroin Tomane,që i