999 rezultate për

getinjo

Kunati i Loredanës i mbulon dhëmbët me ar (FOTO LAJM) Getinjo ka zbuluar aksesorët më të rinj. Përveç aksesoreve të shumta që Getinjo reklamon, tani artisti ka vendosur ar
Stresi dhe Getinjo kanë diçka të përbashkët rreth burgut (FOTO LAJM) Siç është shkruajt gjatë në media këto dy ditë reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi është liruar ditën
U përfshi në skandalin 'Loredana', Getinjo tregon si i ka bërë të tijat makinat luksoze (FOTO LAJM) Skandali 'Loredana', u kthye në qendër të mediave jo vetëm shqiptare por edhe ato të huaja. Loredana akuzohet për mashtr
Getinjo poston foto me dollapin plot e përplot me para (FOTO LAJM) Sipas mediave rezulton se dhe Getinjo është përfshirë në skandalin “Loredana”. Media zvicerane “20 minuten”, raporto
Skandali ''Loredana'' , i përfshirë edhe Getinjo (FOTO LAJM) Ngjarja lidhur me akuzat ndaj këngëtares Loredana është kthyer në kryefjalën e ditëve të fundit. Një çift zviceran a
E GJITHË HISTORIA/ Si e mashtroi Loredana çiftin me 900 mijë franga: Mozzik, roli si juriste dhe futja e vëllait Reperja kosovare Loredana Zefi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia e Lucernës me akuzën e mashtrimit ndaj n
Getinjo nuk përmbahet pas arrestimit të Loredanës (FOTO LAJM) Ditën e sotme lajmi për arrestimin e Loredanës po bën xhiron në të gjitha mediat shqiptare dhe ato zvicerane. Loreda
Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
E dashura e Mozzik nxjerr xhelozinë, kërcënon vajzën ruse Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Baby G pajtohet me Getinjon dhe ky urim e vërteton (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar Getinjo feston sot ditëlindjen e tij të 28-të. Mes urimeve të shumta ai ka marrë një urim speci
Getinjo prezanton nënën e tij (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, largimi i Mozzik dhe Getinjos nga “On Records” u përfol shumë për nga mënyra sesi ndodhën ngjarjet.
Kë po thumbon Getinjo? (FOTO LAJM) Reperi nga Ferizaj, Getinjo është njëri ndër reperat më të talentuar kosovarë. Këngëtari së fundmi ka thumbuar keq ko
"On Records" ia fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube (FOTO LAJM) Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On Records. Por duket se edhe pas largimit
Pas Feros dhe Noizyt, kërcënohet një tjetër reper Sulmi ndaj Feros pak ditë më parë u komentua shumë duke u kthyer në kryefjalën e mediave. Pas këtij sulmi duket se k
Reperi kosovar i gëzohet kalimit të demarkacionit por ka një mesazh (FOTO) Në seancën e sontme u ratifikua marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi. E kjo gjë, ka gëzuar shumë shqiptarë, di
Getinjo: OMG çfarë konge kam bo (FOTO) Po vjen me këngë të re. E sipas reperit Getinjo, ky projekt muzikor i tij do të jetë tejet i veçantë. Të paktën kë
Getinjo zbulon sekretin për të qenë i suksesshëm (FOTO) Sot veçohet për stilin unik që ka në rep. Por, i tillë reperi Getinjo nuk ka qenë gjithmonë. Ai në Instagram ka he
Getinjo e pranon: Isha zero Dalja e tij dhe e Mozzik nga On Records vazhdon të komentohet akoma. E reperi Getinjo shpesh po bën publikime ku po t
Mozzik dhe Getinjo në gjyq, u kërkohet shuma ekstreme si dëmshpërblim Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” të cilët i kanë besuar vitet më
Getinjo i jep projekteve të tij muzikore një tjetër drejtim Pak ditë më parë dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo i shëkputën marrëdhëniet e tyre me shtëpinë diskografike “On