999 rezultate për

geti

Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
Maratona e Tiranës gati të nisë rrugëtimin e saj për vitin e tretë radhazi Maratona e Tiranës është gati të nisë rrugëtimin e saj për të tretin vit radhazi. Më shumë se 5 mijë vrapues, një pjesë
Bie zjarr në një traget, 300 njerëz të bllokuar në Detin Baltik Një zjarr ka shpërthyer në një traget në Detin Baltik. Më shumë se 300 njerëz janë bllokuar në det, pas rënies së zjarri
Tanzani, përmbyset trageti, 44 viktima Të paktën 44 njerëz kanë vdekur pasi një traget që mbante qindra njerëz është përmbysur në liqenin Viktoria, në Tanzani.
Marina dhe Geti janë në Kubë, por atje s’ka internet Për të festuar përvjetorin e parë të martesës, Marina dhe dhe Getoari iu drejtuan Kubës, ku edhe kaluan muajin e mjaltit
Bushati: Çelësi i vetëm për rrugëtimin euro-atlantik të Maqedonisë, vota pro Marrëveshjes së Prespës Zhvillimet më të fundit në Maqedoni dhe rajon si dhe sfidat e përbashkëta me të cilat përballet Ballkani Perëndimor, kan
Skandali me mishin "bio": Si sillen viçat nga Maqedonia e shiten në Shqipëri Zbulohet rruga se si hyjnë në vendin tonë mish i pakontrolluar, por me matrikullim të rremë. Fiks fare tregon mënyrën
Vetëvaret në kasollen e bagëtive, e gjejnë familjarët të pajetë Pamje të rënda kanë qenë ato, kur familjarët kanë gjetur të vetëvarur në kasollen e bagëtive, 39-vjeçarin. Ngjarja ka
Njihuni me lopët e pabesa Sipas policisë, një fermer i cili humbi jetën teksa po ushqente bagëtitë e tij, dyshohet të jetë marrë nëpër këmbë nga v
Bie zjarr në hangar, digjen bagëtitë me gjithë bar Një zjarr i rënë në një hangar, ka djegur disa bagëti dhe dengje me bar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Polenë, Korçë.
Humb jetën në mënyrë tragjike bariu korçar Një bari ka humbur jetën teksa kulloste bagëtitë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qënckë të Maliqit në vendin e quajtur
I vunë lejlekut GPS, shkencëtarëve iu vjen fatura 2 300 euro disa muaj më pas Një grup shkencëtarësh polak vendosen të ndjekin rrugëtimin e lejlekëve që qendronin në vendin e tyre, të cilët largohes
Nuk iu dha ndihma e parë, ndërron jetë pasagjeri në tragetin Bari-Durrës Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durresit. Sipas informacioneve një person rreth 52 vjeç ka
Po kulloste bagëtitë, goditet nga rrufeja 47 vjeçari në Pukë Një tjetër i plagosur na rrufeja për këtë muaj është regjistruar në Shqipëëri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Malain
Po kulloste bagëtitë, ky është 22-vjeçari që u godit për vdekje nga rrufeja Ditën e djeshme moti i keq i mori jetën një të riu vetëm 22 vjeç. Viktima është 22 vjeçari nga Lazarati, i identifi
Kalaja e Tiranës kthehet në zonë pedonale, më shumë mundësi për turizëm dhe argëtim Pas Sheshit “Skënderbej” dhe Pazarit të Ri, Tirana do ketë një tjetër hapësirë pedonale, e cila pritet të shndërrohet në
Haradinaj: SHBA na qëndroi përkrah, në rrugëtimin tonë historik ​Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se “SHBA na qëndroi përkrah Kosovës në rrugëtimin historik.
Majk dhe Geti kanë blerë klikimet? Luana i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Majk dhe Getto Geasy publikuan këngën e tyre më të re "Paris Milano", e cila pritet të shndërrohet në nj
E dashura e Mozzik nxjerr xhelozinë, kërcënon vajzën ruse Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Mbytja e tragetit me mbi 190 pasagjerë, arrestohet kapiteni Policia indoneziane ka arrestuar kapitenin e tragetit që u mbyt të hënë në liqenin Toba në ishullin Sumatra të Indonezis