999 rezultate për

gerta

Është ndarë? Ish-banorja e Big Brother jep përfundimisht përgjigjjen (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
Nga palestra në plazh me bikini, Hygerta Sako bën namin me format trupore (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek një foto që ka pub
Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Larg njëri-tjetrit prej kohësh, Gerta Shino i jep fund marrëdhënies me partnerin? (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Vetëm me peshqir, Hygerta Sako rrëmben vëmendjen si asnjëherë (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Hygerta Sako, njihet si një person që është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shumë gjëra nga je
U takuan pas sherrit të bujshëm, Dasara tregon çfarë ndodhi me Gerta Shinon (VIDEO) Pak kohë më parë, u bë viral sherri virtual mes Dasara Karaiskaj dhe ish-banores së "Big Brother Albania", Gerta Shino.
Miss Shqipëria 1995, si e kujton Hygerta Sako këtë ditë të veçantë (FOTO LAJM) Hygerta Sako është kthyer pas në kohë me postimin e fundit në rrjetet sociale. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit mom
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia
Hygerta Sako publikon videon e rrallë të viteve më parë: Më gënjente mendja (VIDEO) Hygerta Sako ështëka publikuar mbrëmjen e djeshme një video të 16 viteve më parë duke surprizuar veten dhe ndjekësit.
"Të të provoj", Hygerta Sako replika me ndjekësin e fiksuar pas moderatores (FOTO LAJM) I joshur nga bukuria e moderatores dhe gazetares Hygerta Sakos, një komentues e ka konsideruar atë si “superpjeshkë”.
Ogerta Manastirliu zbulon kush e drejton Komitetin e Ekspertëve "Komiteti i ekspertëve drejtohet nga zëvendësministrja e e Shëndetësisë, profesoreshë Mira Rakacolli..." Ministrja e
Hygerta Sako revoltohet me masat e koronavirusit: Thua se kemi rroga të larta shumë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk i ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar
"Nuk ka datë skadence", Hygerta Sako jep mesazhin prekës pas humbjes së të atit (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako pësoi një humbje të madhe pak ditë më parë. Babai i saj u nda nga jeta dhe ishte vetë Hygert
PD kallëzon penalisht Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu PD ka bërë kallëzim penal për Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe zyrtarëve përgjegjës për shpërndarjen tek
Ditë zie për Hygerta Sakon, moderatorja humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Sot është ditë zie për Hygerta Sakon. Moderatorja sportive ka humbur të atin dhe lajmin e ka bërë vetë të ditur nëpë
"Bëj një foto pa filtra bëj", Hygerta Sako s'ja përton komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Së fund
Hygertës nuk i del inati, ironizon sërish Alketën pas gafës së bujshme Gjatë prezantimit të saj në Sanremo, Alketa Vejsiu deklaroi se në edicionin e fundit të “Festivali i Këngës”, për herë t
Pas gafës në mes të Sanremos, Hygerta Sako ironizon Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Ish-missi i Shqipërisë dhe prezantuesja, Hygerta Sako, ka ironizuar deklaratën e moderatores Alketa Vjesiu pas daljes në
Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg