999 rezultate për

gert

Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg
Bashkëshorti i Rexhina Debrovës hedh foton e fundit: Flisni tani more të mallkuar! (FOTO LAJM) Bashkëshorti i Rexhina Debrovës ka reaguar sërish pas ekspertizës dhe shpalljes në kërkim të mjekut që asistoi në lindje
"Nuk je si në foto, se të shohim përditë", Hygerta Sako kapet me komentuesin Ish-Miss Albania dhe moderatorja Hygerta Sako, është shumë aktive në rrjetet sociale. Teksa Hygerta ka publikuar një
Hygerta Sako e tronditur nga tërmeti: Vëllain e kisha në Durrës (VIDEO) Qyteti i saj i lindjes u përfshi nga një tronditje shumë e fortë mëngjesin e së martës dhe Hygerta Sako, si të gjithë du
U nda nga partneri dhe u lidh me Seldin? Tregn të vërtetën Ish-banorja e "Big Brother" (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është ndarë nga pa
Drejt Anglisë, gjenden 25 emigrantë në një kamion frigoriferi 25 migrantë u gjetën të vendosur në një traget me ngarkesë, të nisur për në Britani, menjëherë pasi ajo u largua nga Ho
Mjekët i heqin 81 vjeçarit kancerin sa një top futbolli (FOTO LAJM) Një 81-vjeçar, më në fund u “lirua” nga një tumor i madhësisë së topit të futbollit nga qafa e tij. Milton Wingert ng
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Pas divorcit të bujshëm, Hygerta Sako nis romancën e re? (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako, prej tetë vitesh i ka dhënë fund martesës dhe ka vazhduar të rris si nënë e vetme të bijën.
Pas 9 vitesh mungesë në tregun muzikor, rikthehet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Gerta Heta para disa vitesh ka qenë ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ajo nisi të këndonte në viti
Pak pasi bëri publike lidhjen e saj, Hygerta Sako ka disa fjalë për personin e shtrejntë (FOTO LAJM) Hygerta Sako zbuloi papritur se është në një lidhje kur nga ‘single’ e ndryshoi statusin e saj ‘në një marrëdhënie’ në F
E ka mohuar deri tani, por Hygerta Sako pranon publikisht marrëdhënie (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin e pasdites, “Rudina”, disa javë më parë Hygerta Sako tregoi se është beqare dhe e lumtur. “Jam b
Hygerta Sako nis një lidhje të re, mbrojtësi i njohur i Superiores: Tani presim llokumet (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Hygerta Sako, vetëm para pak kohësh, deklaronte se për momentin ishte “single” në jetën e saj priv
I ngjan? Hygerta Sako na prezantoi për herë të parë me mamanë e saj (FOTO LAJM) Ish-missi dhe moderatorja e njohur, Hygerta Sako, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë si
"Ai nuk zëvendësohet", Hygerta Sako e thotë troç kë futbollist shqiptar pëlqen (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të spotit dhe ndër më të dashurat për publikun është padyshi Hygerta Sako. Hygerta isht
Liroi "Gert Gjeneralin", alarm për lëndë plasëse tek makina e gjyqtarit Një telefonatë ka alarmuar policinë e Korçës sipas të cilës një gjyqtari i ishte vendosur lëndë shpërthyese në makinë.
Ogerta Manastirliu tregon anën që se kemi parë: Jam amvisë! Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ku edhe ka folur lidhur me raportin
Njihuni me Lida Tohidi nga San Francisco - Folësja më e re e AllWeb Albania 2019 Lida Tohidi ka përvojë 11 vjeçare për marketingun dixhital, menaxhimin e programeve dhe planifikimin strategjik. Ajo në
Vrau vëllanë dhe nipin për gardhin! Dy familjet frikë nga hakmarrj Dy nga viktimat e masakrës në Xibër të Klosit do të varrosen në Tiranë. Trupat e pajetë janë tërhequr nga motra e viktim
Një profesion tjetër veç prezantimit, habit Hygerta Sako (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si ish-miss dhe si prezantuese, por bukuroshja shqiptare Hygerta Sako ka dhe një tjetër profesion.