E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

gerrard

Gerrard drejt shkarkimit nga Rangers, befason me klubin e ri Pavarësisht se rezultatet me Rangers nuk janë ato që priteshin, legjenda e Liverpool, Steven Gerrard është një nga trajn
Rodgers rikujton rrëshqitjen e Gerrard në ndeshjen ndaj Chelsea-t (VIDEO) Brendan Rodgers kthehet në Anfield Road për herë të parë që nga shkarkimi në vitin 2015. Rodgers, i cili tash drejton
Grezda mer dënimin e rëndë nga Gerrard: Nëse sillesh në atë mënyrë nuk ka vend në këtë klub Eros Grezda është në telashe të mëdha, pasi pështyu kundërshtarin e tij në ndeshjen e Rangers U-21 kundër Ballymena Unit
Torres bën të njohur futbollistin më të mirë me të cilin ka luajtur Fernando Torres ditë më parë ka bërë të ditur se është tërhequr përfundimisht nga futbolli aktiv. Ish-futbollisti i A
Gerrard merr vendimin ekstrem për Grezdën Rangers do të zhvillojë fazën përgatitore në Portugali dhe do të nisen ditën e shtunë. Shqiptari Eros Grezda nuk do të u
Dëmtimet dhe qëndrimi në stol, Grezda pranë largimit nga Rangers Eros Grezda po kalon një moment krize te Rangers. Sulmuesi Kombëtares shqiptare ka kaluar një kalvar vuajtjesh nga dëmti
Gerrard humb besimin te Eros Grezda Eros Grezda po vuan shumë te Rangers! Shqiptari u ble nga Osijeku, por duket se nuk do të qëndrojë për shumë gjatë me ek
Rrëfehet Suarez: Gerrard më ndaloi të shkoj tek Arsenali Luis Suarez ka zbuluar se Steven Gerrard kishte ndërhyrë për ta ndaluar atë të mos largohej nga Arsenali verën e vitit 2
Gerrard thumbon Rodgers: Unë nuk do të veproja si ai Steven Gerrard ka regaur në lidhje me Brendan Rodgers i cili u largua nga Celtic për të marë drejtimin e Leicester City
Gerrard presion Grezdës: Lufto për vendin e titullarit, dhe na bind që je i denjë të luash për Rangers Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi që nga transferimi te Ranger, është përballur me kritika të shumta dhe
Grezda flet për marrëdhënien e tij me Gerrardin dhe Panuccin Eros Grezda ishte transferimi më i bujshëm i vitit të kaluar, i një futbollisti të kombëtares shqiptare. 23-vjeçari nga
Gerrard: Mourinho, trajneri më i mirë i Unitedit që prej Fergusonit Ish-mesfushori legjendar i Liverpoolit e tani trajner i Rangers, Steven Gerrard, i ka dalë në mbrojtje Jose Mourinhos, i
Eros Grezda pritet të jetë titullar ndaj Rapidit Rangers ka një sfidë të vështirë në transfertë teksa do të luajë ndaj Rapidit të vjenës, duke synuar kalim në fazën me e
Gerrard kërkon të marrë sulmuesin e talentuar të Liverpoolit Duket se trajneri i Rejnxhërsit, Steven Gerrard mendon se skuadra e tij ka nevojë për përforcime në sulm në merkaton e d
Gerrard: Nuk dua të jem trajner i Liverpoolit Ish-mesfushori legjendar i Liverpoolit dhe tani trajneri i Rangers, Steven Gerrard, beson se Jurgen Kloppi do të arrijë
Steven Gerrard rrëfen pse rrëshqiti, dhe pse humbi titullin në Premier League Ish mesfushori legjendar i Liverpool Steven Gerrard, një një intervistë për Daily Mail ka rrëfyer për për herë të par
Grezda i papëmbajtshëm, shënon dopietë për ekipin e Gerrard Mesfushori shqiptar me tipare sulmuese, Eros Grezda ka shënuar dy gola për klubin e tij Rangers, trajner i të cilit ësht
Steven Gerrard nuk i jep asnjë minutë Grezdës Skuadra e Rangers ka pasur një transfertë kundër skuadrës së, Livingston, ndaj të cilës pësoi humbje. Skuadra e dr
Gerrard dërgon në tribunë Grezdën Rangers po luan ndaj Johnstone ku është duke fituar 2-0 në kuadër të kampionatit skocez. Ekipi i drejtuar nga trajne
Eros Grezda shihet si "shpresa" e Rangers Sulmuesi shqiptar, Eros Grezda bëri bujë të madhe në debutimin e tij te gjiganti skocez Rangers. Edhe pse debutimi i