999 rezultate për

germain

Zidane te United? Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron Zinedine Zidane është shumë pranë kalimit në pankinën e Manchester United. Francezi gjithashtu ka menduar edhe për l
Kjo është lista e kampionëve të botës për ndeshjet e Ligës së Kombeve Trajneri i Francës, Didier Deschamps së fundmi ka bërë edhe thirrjet e lojtarëve për ndeshjet e Ligës së Kombeve. Nd
Ky është lojtari 37 milionësh që firmosi me PSG Paris Saint-Germain vazhdon me përforcime për sezonin e ri. Paris Saint-Germain së fundmi ka zyrtarizuar edhe përforc
Lajm i keq pë Barcelonën, i refuzohet një tjetër mesfushor Barcelona thuhet se është në tratativa me PSG për të marrë shërbimet e Adrien Rabiot, por së fundmi një lajm i keq ka ar
Zyrtare: Thiago Motta me post të ri tek PSG Thiago Motta është bërë trajner i ri i ekipit U19 të PSG-së. Lajmi është konfirmuar nga klubi francez të cilët në një
Paris Saint-Germain preket nga "Fair Play" financiar Paris Saint-Germain është skuadra tjetër që bie "pre" e rregullave të "Fair Play" financiar, dhe pritet të bëhën lëvizje
Formacionet zyrtare: Les Herbiers - PSG Paris Saint-Germain sonte do ta përballet me ekipin e kategorisë së tretë të Francës dhe kërkon trofeun e dytë sezonal.
Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë, por tifozët nuk e duan më Neymar thuhet se dëshiron të kthehet në Barcelonë, por një sondazh tregon se shumica e tifozëve të tyre nuk e duan atë.
Babai i Courtois takohet me drejtuesit e Paris Saint-Germain Drejtuesit e klubit Paris Saint-Germain janë takuar me babanë e Thibaut Courtois, Thierry, për të diskutuar rreth transf
Ancelotti zgjedh PSG-në si fitues të Champios League Trajneri italian, Carlo Ancelotti ka folur fjalë të mëdha për gjigantët francezë, ish-skuadrën e tij, Paris Saint-Germai
Super Depay, holandezi i dhuron fitoren Lyonit ndaj PSG (VIDEO) Lyoni ka mposhtur 2-1 Paris Saint-Germain me super golin e Depay që shënoi në minutën e 94’-të. Lojtari holandez Memp
Tre mega oferta apo rinovimin me Barcelonën, Messi ka çfarë të zgjedhë Kontrata e Messit skadon në verw dhe sipas mediave edhe pse te Barcelona këmbëngulin që ai ka nënshkruar. Eksperti i
Coutinhos nuk pranon të negociojë me PSG, pret Barcelonën Philippe Coutinho, objektivi i Barcelonës për këtë merkato dimërore, është i vendosur t’i kërkojë Liverpoolit, skuadrës
Mbappe kalon PSG në avantazh (VIDEO) Kylian Mbappe ka kaluar Paris-Saint Germain në avantazh kundër Anderlecht që në fillimin e ndeshjes. Sulmuesi france
Gjendet bombë në stadiumin e Paris Saint-Germain, arrestohen 5 persona (FOTO LAJM) Një komplot bombe e përgatitur nga terroristët islamikë u gjet në Paris të shtunën, njoftoi policia franceze sot, pasi n
Draxler: Nuk largohem nga PSG Me ardhjen në skuadër të Neymar e Mbappe, disa lojtarë të Paris Saint-Germain nuk po gjejnë shumë hapësira dhe kjo mund
Zidane ka vetëm një dëshirë për merkaton e janarit Julian Draxler do të jetë një nga lojtarët më të kërkuar gjatë afatit kalimtar të janarit. Pas Barcelonës, për ata ta
Zyrtare/ Pas Coutinhos, Barcelona heq dorë dhe nga lojtari tjetër Jean Michael Seri nuk do të bashkohet me Barcelonën këtë verë pasi klubi nuk pranon të paguajë tarifën e transferimit të
Neymar gati t'i thotë mirupafshim Barcelonës, babai i tij mbyll gjithçka Pas një takimi këtë javë me drejtorin sportiv të Paris Saint Germain, Artero Henrique, me avokatin dhe anëtarin e bordit
Ka shpresë në Camp Nou për mbrajtjen e Neymarit Philippe Coutinho ka vënë Barcelonën në ndjekë. Sipas raporteve në Spanjë gjigandët katalanas duan të nënshkruajnë me