999 rezultate për

geri

Haradinaj takon Ischingerin pasi i kërkoi Gjermanisë të përfshihet në dialog Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është duke marr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Haradinaj tregon
Nxënësit e kësaj shkolle sot ishin "Gati-tu" në orën e mësimit (FOTO LAJM) Nxënësit e shkollës International School of Prishtina (ISP) në Prishtinë sot kanë pasur një mësim jashtëshkollor të veça
PSG kërkon Wengerin? Arsene Wenger është shumë afër të rikthehet në futboll. Francezi është duke kërkuar një skuadër, pas largimit nga Arsena
Mogherini kërkon të rrëzojë Haradinajn nga pushteti Këshilli për Mbrojtjen e Lirive dhe të Drejtave të Njeriut (KMLDNJ) ka theksuar se shefja e politikës së jashtme të Bash
Momente rrëqethëse, blogeri ngel i varur në qiell pas një gabimi teknik (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është shmangur mrekullisht në Zvicër. Ka qenë blogeri Chris Gursky i cili teksa shkoi në vendin m
Real dhe Bayern në gjueti për Wengerin, dalin ofertat ​Ish-presidenti i Paris Saint-Germainit, Charles Villeneuve, ka zbuluar se Arsene Wenger kishte marrë oferta nga R
E dashura ia plasi të qarit në studio, Ermal Mamaqi i kthen përgjigje blogerit me famë botërore (VIDEO) Nas Daily është blogeri i famshëm izraelito-palestinez, i cili së fundmi vendosi të vizitonte Shqipërinë dhe të pikaste
Ermali i bëri të dashurën të qante, blogeri me famë botërore e 'turpëron' publikisht (FOTO & VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”, ndodhi një përplasje mes moderatorit dhe të ftuarës. Në studio ishin
Plas keq në Xing me Ermalin, e dashura e blogerit të famshëm shpërthen në lot (VIDEO) Të ftuar në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e sotmë janë Nas Daily, blogeri me famë botërore që realizoi videon për Shqipërin
Blogeri me famë botërore mahnitet nga vendi ynë, i tregon botës Shqipërinë e vërtetë (VIDEO) Bloger më famë botërore, Nuseir Yassin ka vendosur që për disa ditë të qëndrojë në Shqipëri, ku siç e ka zakon nxjerrë v
Nxjerr muzikë nga gjethja e pemës, blogeri i njohur zbulon shqiptarin që po çudit botën (VIDEO) Blogeri i njohur Nuseir Yassin gjendet prej disa ditësh në Shqipëri dhe është duke bërë video interesante nga vendi ynë.
Futbollisti humb ndjenjat, mjekët kundërshtare bëhen heronj (VIDEO) Në sfidën mes Tunizisë dhe Nigerisë e vlefshme për fazën e Grupeve të Kupës së Afrikës ndodhi një ngjarje që për pak mun
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO) Blogeri i njohur palestinez Nuseir Yassin ndodhet këto ditë në Shqipëri dhe është duke shpërndarë video karakteristike t
Blogeri me famë botërore çuditet nga ky fenomen unik i Shqipërisë (VIDEO) Një nga blogerët më të famshëm në botë, Nuseir Yassin, ka vizituar Shqipërinë. Atij i ka bërë përshtypje nga vendi yn
Grupi i nigerianëve dhunojnë barbarisht shqiptarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Firence të Italisë, ku një grup nigerianësh ka dhunuar një të ri shqiptar. Ky inci
Nigeri, 14 të vdekur gjatë përleshjeve etnike Të paktën 14 persona kanë humbur jetën nga përshkallëzimi i tensioneve etnike në shtetin Plateau në Nigerinë qendrore, n
Nigeri: Piratët rrëmbejnë 12 pjesëtarë të një anijeje mallrash zvicerane Piratët kanë rrëmbyer 12 pjesëtar të një ekuipazhit të një anije mallrash zvicerane që po lundronte në ujërat nigeriane.
Prokurori i Antimafias: Mafia shqiptare dhe ajo nigeriane, dominojnë në Itali "Ndër mafiet e huaja, mafia shqiptare dhe mafia nigeriane janë ndër më të pranishmet në territorin italian". Kështu
Presidenti i këtij shteti luan për 78 minuta kundër Nigerisë Presidenti i Liberisë George Weah, i është rikthyer futbollit në një ndeshje miqësore kundër Nigerisë. Kujtojmë se W
Nga maja në majë, blogeri Meta nuk ka të ndalur (VIDEO) Ka disa javë që Presidenti i vendit Ilir Meta ka marrë "malet" dhe ngjitet nga një majë në një majë tjetër duke hedhur k