999 rezultate për

gerard

Catalonja do të zhvillojë ndeshjen e parë si kombëtare, i bashkohet edhe Pique Futbolli dhe politika nuk janë ndarë asnjëherë nga njëra-tjetra në Spanjë, aty ku shumë krahina kërkojnë të shkëputen ng
Milan kërkon rikthimin e Deulofeut Milan është duke shqyrtuar rikthimin e Gerard Deulofeu në Serie A. Kuqezinjtë janë përkushtuar për të kthyer Gerard D
Grezda përfundon në tribunë, Rangers fiton derbin ndaj Celtic (VIDEO) Rangersi i Eros Grezdës triumfoi 1-0 në derbi ndaj Celtic, në javën e 21 të kampionatit skocez të futbollit. Mesfush
Gerard Pique blen një ekip modest Gerard Pique mbrojtësi Barcelonës duke filluar nga sot është pronari më i ri i klubit modest FC Andorra. Në fakt ky
Messi asiston, Pique shënon (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PSV në "Philips Stadion". Ai që ka shënuar është mbrojtësi spanjoll, Ger
Meksika, pranë firmës më Gerardo Martino Meksika ka konfirmuar se ka gjetur akordin me Trajnerin e ri Gerardo Martino, i njohur ndryshe dhe me nofkën Tata Mart
10 lojtarët spanjollë që kanë bërë +100 paraqitje në Champions League Lojtarët spanjollë janë të njohur në arenën ndërkombëtare pasi kanë fituar shumë tituj. Mbrojtësi i Barcelonës, Gera
Steven Gerrard nuk i jep asnjë minutë Grezdës Skuadra e Rangers ka pasur një transfertë kundër skuadrës së, Livingston, ndaj të cilës pësoi humbje. Skuadra e dr
Dy të "çmendurit"/ Piqué i djeg këpucët, Evra i hakmerret më keq Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Piqué në periudhën kur u transferua te klubi i Manchester United bëri shumë miq të rinj,
Barcelona barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka vënë barazpeshën në "Camp Nou" ndaj Gironas. Ai që ka shënuar këtë herë është Gerard Pique në minutën e
E konfirumuar/ Grezda tek Rangers Steven Gerrard ka konfirmuar se Rangers’at janë shumë afër kompletimit të transferit të anësorit të Osijekut, kosovarit
Enrique flet për vendimin e Piques për tu larguar nga kombëtarja e Spanjës Trajneri i SPanjës Luis Enrique pranon se vendimi i mbrojtësit të Barcelonës Gerard Pique për të dalë në "pension" nga k
Zyrtare: Gerard Pique jep dorëheqjen nga kombëtarja e Spanjës Mbrojtësi Gerrard Pique ka dhënë dorëheqejen nga kombëtarja e Spanjës. Pique luajti 102 ndeshje me "La Rojan" duke s
Eto'o i kujton Piques ndeshjen gjysmëfinale të sezonit 2009/10 Sulmuesi nga Kameruni, Samuel Eto'o ishte në humor të mirë dhe në një moment ndau një shaka me Gerard Piquen rreth gjysm
Gerard shpreson që Liverpool të kapë finalen: Vetë ata munden ta ndalin Realin Gjasat janë që Liverpool të kaloj në finalen e Kievit që zhvillohet me 26 maj, pasi ndeshjen e parë ndaj Romës e kanë fi
Gerard hidhet në ajër nga gëzimi pas 2 golave të Salah (VIDEO) Gerard tani bën pjesë e një paneli analistësh në BT Sport, por pavarësisht kësaj ish-kapiteni legjendar i Liverpoolit va
Gerard Pique, në mesin e mbrojtësve me më së shumti gola në Champions League 12 gola të shënuar në UEFA Champions League, vetëm Helguera dhe Carlos kanë shënuar më shumë se Pique. Mbrojtësi i B
Watford - Chelsea, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Watfordi e ka mposhtur Chelsean me rezultat të thellë 4-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Premier Leagues.
Momenti kur Leo Messi bëri ski sot ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona nuk arriti më shumë se një barazim ndaj Espanyolit me rezultat 1-1 në La Liga. Ishte një ndeshje e vështirë
Zyrtare: Gerard Deulofeu transferohet tek skuadra angleze Gerard Deulofeu edhe zyrtarisht është larguar nga Barcelona për të kaluar te skuadra nga Premier League, Watford. Bar