999 rezultate për

georgina

Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
"I pakrahasueshëm, i pandalshëm, i guximshëm", Georgina dedikim special për CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka komentuar dështimin e portugezit për të fituar për herë të 6-të n
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është martuar në fshehtësi me Georgina Rodrigues në fshehtësi të plotë në Marok shkruan revista "Novel
CR7 dhe Georgina janë martuar në fshehtësi në Marok? Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, janë zyrtarisht burrë dhe grua. Siç raport
Paçi fatin e Georgina Rodriguez, nga një pastruese tek e dashura e Ronaldos (FOTO LAJM) Ka kaluar koha kur Georgina Rodrigez (25 vjeç) shihej vetëm si e dashura e futbollistit me famë botërore Cristiano Ronal
Georgina mahnitëse në avion (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, modelja Georgina Rodriguez njihet për bukurinë dhe format trupore,
"Vodhën" shfaqjen në MTV EMAs 2019, kështu shkëlqeu CR7 dhe Georgina (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, "vodhën" shfaqjen në MTV EMAs 2019 të dielën në mbrëmje, kur
E fejuara e Ronaldos sensuale me fustanin e stilistes shqiptare (FOTO & VIDEO) Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e
"Me trup, shpirt dhe mendje të fortë", mesazhi i Georgina Rodriguez (FOTO LAJM) E fejuara e CR7 Georgina Rodriguez vijon të jetë mjaft aktive në Instagram, shkruan Albeu.com. Modelja e cila është e
Georgina Rodriguez poza seksi me të brendshme (FOTO LAJM) E fejuara e Cristiano Ronaldos, Gerogina Rodriguez vijon të mahnisë ndjekësit, shkruan Albeu.com. Së fundmi modelja k
Georgina tregon "herën" e parë me Ronaldon Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë ndër çiftet më të komentuara të “shoëbizit”. Modelja argjentinase dhe f
Dua ta kënaq: Georgina zbulon sekretet e shtratit me CR7 (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka zbuluar sekretin e saj për të mbajtur marrëdhëniet me futbollistin
Lidhja me Ronaldon, Georgina: Nuk do e ndërroja me asgjë në botë Georgina Rodriguez është një në marrëdhënie me yllin më të madh të futbollist Christiano Ronaldo. Dhe modelja ka pran
U tha se është shtatëzanë, Georgina Rodriguez publikon foton që lë "pa mend" fansat (FOTO LAJM) Modelja e njohur Georgina Rodriguez është mjaft e përfolur jo vetëm për shkak të karierës së saj por edhe pasi prej vite
Ronaldo baba për herë të pestë? Ai u bë baba për herë të katërt një vit më parë kur e dashura e tij, Georgina Rodriguez lindi vajzën e tyre Alana Martin
E dashura e Ronaldos, e papërmbajtur në pushimet luksoze (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partne
Georgina Rodriguez nuk i ndahet palestrës, "provokon" ndjekësit (VIDEO) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez nuk ngurron asnjëherë t’i shfaq linjattrupore. Në profilin e saj n
Georgina Rodriguez, si Kim Kardashain në Madrid (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez jeton prej gati një viti në Torino me Cristiano Ronaldon dhe familjen e saj, por çifti i njohur ktheh
Georgina Rodriguez shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) E dashura e Crstiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, ku nuk
Georgina ka një urim special për Ronaldon (FOTO LAJM) Ronaldo festoi titullin e parë kampion me fanellën e Juventusit. Në ceremoninë e dhënies së trofeut në "Allianz Stadium"