999 rezultate për

gentjan

U vetëplagos me armën e shtetit, vëllai i shkruan Ramës për efektivin: Hap sytë se na rropën! Vëllai i Klodian Lamajt, efektivit të policisë që u vetëplagos me armë zjarri në Dhjetor të vitit të kaluar i ka bërë nj
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Rikthehet zhdukja e Bleona Matës: Policia ndalon një ndër vajzat që e shoqëronin Lajmi shokues, i pak ditëve më parë, kur një prej 5 vajzave dëshmitare të zhdukjes ishte shprehur tek gjyshi i Bleona Ma
Akuzat e rënda për vrasje dhe trafiqe, kush është Gentjan Çako që dikur kërkohej me ngulm nga Interpoli Ditën e sotme OFL i ka dërguar kërkesën për virifikim pasurie tre personave: Eduart Nazari, Gentjan Çako dhe Mond Bega.
Rrëfimi i plotë i vëllait të Jan Prengës: Kush e urdhëroi zhdukjen për drogën e vjedhur Ndërkohë që hetimet vazhdojnë, në media është zbardhur dosja e plotë të Prokurorisë, ku ndër të tjera është edhe deklari
Rrëmbimi i bujshëm i Jan Prengës, zbulohet premtimi i "kapos" nga Ekuadori: Do lirohet për dy orë Është akoma kryetemë në media, rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës në Kamëz. Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhj
Si u thye besa, çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Mos e prekni kokainën", zbardhen telefonatat pas pengmarrjes mes familjes Prenga dhe Rexhepit Sot dyjavë nga pengmarrja e bujshme në Kamzë, ku si pasojë e torturave ka ndëruar jetë 49 vjeccari Jan Prenga. Mësohe
Gentjan Zenelaj-Veliajt: Të dija hajdut, por qënke edhe burrec (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Gentjan Zenelaj ka reaguar ashpër ndaj heqjes së gërmave të Teatrit Kombëtar duke e bërë atë gati
Akuza, Rama hoqi nga puna kreun e SHISH Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në Facebook ku ka akuzuar Ramën se ka larguar nga puna Gentjan Lleshin,
Frymëzim! Tropojania i dhuron mëlçinë një babai dhe i shpëton jetën Në emisionin "E Diela Shqiptare" një familje ka ftuar vajzën e tyre për t'a falenderuar për veprën e saj e cila nuk ka ç
Korruptoi gjyqtarin, kjo është letra e nënës së Gazmir Dedjas për Kryeprokurorin Nëna e Gazmir Dedjas, Xhevria Dedja, në vitin 2016 i ka dërguar një letër Prokurorit të Përgjithshëm, Ministrit të Drejt
Përfundon gjykimi, Ermal Hoxha dënohet me 10 vite burg Gjykata për Krimet e Rënda ka përfunduar sot shqyrtimin e çështjes për “laboratorin e Xibrakës”. Mësohet se trupi gjy
Berisha: Gentjan Daja drekon me dy trafikantët e kokainës Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook foto nga momenti i arrestimit të dy personave, që pretendonte se ja
Berisha: Ja ku po i ndërton pallatet Elvis Rroshi në Kavajë… Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim në Facebook ku kësaj herë tregon për ndërtimet pa leje që t
Atentati ndaj Gentjan Bejtjas, ja kush janë 9 të ndaluarit Blutë e Krujës kanë bërë të mundur ndalimin e 9 personave dhe një tjetër e ka shpallur në kërkim në lidhje me atentatin
Gentjan Muça kalon tek Kukësi Gentjan Muça do të veshë fanellën e Kukësit për sa kohë që skuadra verilindore do të jetë e impenjuar në ndeshjet e Ligë
Policia arrestoi Gentjan Gjonajn sepse bëri këngë kundër Edi Ramës?! (VIDEO) Gentjan Gjonaj është arrestuar nga policia dhe po mbahet në ambjentet e komisariatit nr.1 të policisë. Deputetët e Pa
Ekstradohet drejt Italisë trafikanti shqiptar i kokainës Mbrëmjen e djeshme është kryer ekstradimi nga Tirana drejt Italisë i shtetasit Gentjan Isufaj, i kërkuar nga drejtësia e
Në kërkim autori që aksidentoi 33 vjeçarin në Fushë-Krujë Një 33 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti, ku autor është i dyshuari për vjedhjen e makinës nga ku u vra