999 rezultate për

genta

U zhduk nga rrjetet sociale, Genta Ismajli në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është zhd
"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO) Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që p
Pushime të sponsorizuara nga plaku biznesmen: Ndjekësi i bën komentin epik Gentës së Big Brother (FOTO LAJM) Genta Gjalpi e njohur gjerësisht si Genta e Big Brothër është duke kaluar pushime të zjarrta në jug në shoqërinë e miqve
"Plaku biznesmen që më paguan pushimet", Genta e "Big Brother" e zbulon vetë (FOTO LAJM) Genta Gjalpi u bë e famshme nga pjesëmarrja në "Big Brother", por sot është një nga personazhet më të komentuar në media
Dafina Zeqiri ekspozon trupin, "çmendet" Genta e "Big Brother" (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi paskan një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën. Në një p
Genta Ismajli kërkon suksesin ndërkombëtar, me kë po bashkëpunon? (FOTO LJAM) Të shumtë janë këngëtarët shqiptarë të cilët kanë sjellë super bashkëpunime me këngëtarët e huaj, duke bërë bujë të madh
Ka humbur prej kohësh, Genta Ismajli "trondit" me pamjen e fundit (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë si këngëtaren e cila me ritmi e saj të këngëve i bënte të gjithe të kërcenin, e njëkohësisht si kën
Sot një yll i vërtetë, por si dukej Genta Ismajli vite më parë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Genta Ismajli festoi 35-vjetorin e saj të lindjes. Miq e kolegë të shumtë e urua
Sa vjen e shëmtohem! Genta çudit me vlerësimin për veten (FOTO LAJM) Më shumë se pjesëmarrja në "Big Brother", Genta Gjalpit i dhanë famë fotot nudo të publikuara prej të dashurit të saj di
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM) Genta Ismajli nuk është e vetmja artiste në familjen e saj. Kjo pasi ajo ka një motër më të vogël e cila studion për akt
Harrojeni Dafinën, Genta trullos me pamjet nga Tajlanda (VIDEO) Dafina Zeqiri ndodhet aktualisht në Maldive ku po pushon pas një sezoni të gjatë pune. Mirëpo ajo që ka tërhequr vëme
“Ku i gjen lekët për jetën luksoze?”, Genta i përgjigjet fansit Ish-banorja e "Big Brother", Genta mbetet një nga vajzat më të komentuara të showbizit e për të cilën publiku ka gjithnj
Harrojeni Gentën, motra e saj është një "bombë" e vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hiteve "Dy dashni", "Shake it" etj, Genta Ismajli, është një ndër femrat më të komentuara të showb
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht? Genta Ismaili rrallëherë flet në intervista për jetën e saj private. Që nga lidhja dhe më pas ndarja me Milot Binakun
“S’ke pas buke derisa luajte rolin e ku*vës”, Genta i përgjgjet komentuesit Ish-banorja e "Big Brother", Genta mbetet një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit e për të cilën publiku ka gjithnj
Genta e BB kapet mat me fotoshop: Nuk e pranoj dot trupin kështu (FOTO LAJM) Ish-banorja e "Big Brother", Genta mbetet një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit e për të cilën publiku ka gjithnj
U zu me Marina Farën? Genta bën sherr me komentuesit Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësish
Ish-banorja e Big Brother gjen tufa me 500 euro poshtë krevatit? (FOTO LAJM) Edhe pse shumë vite kanë kaluar nga përfundimi i eksperiencës së saj në Big Brother, Genta Gjalpi mbetet një prej atyre
Ish-banores së Big Brother i bie "lotaria", shihni çfarë ka gjetur Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të komentuara në median online në Shqipëri. Genta Gjalpi ka tërhequr vëmen
Fejohet Genta?! Ish-banorja e Big Brother tregon të vërtetën Prej disa ditësh, ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, e kishte çaktivizuar llogarinë e saj në Instagram dhe disa or