999 rezultate për

gent

Protesta për detin dhe Çamërinë përfundon në përplasje, ka të shoqëruar në polici (FOTO LAJM) Tentativa e policisë për të shpërndarë protestën në kushtet kur tubimet janë të ndaluara për shkak të pandemisë, irritoi
Kush është drejtori i ri i Kadastrës në Elbasan Gentian Dyrmyshi është emëruar drejtor i ri i Kadastrës Elbasan. 33 vjeçari i diplomuar për drejteM
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Si e ze kosin në fshat: Rikthehet bujshëm Genta Gjalpi (VIDEO) Genta Gjalpi është një nga vajzat që shkakton shumë ‘zhurmë’ gjithmonë me deklaratat e saj. E ftuar në ‘ABC e Mëngjesit’
Robert Berisha tregon ilaçin që e ka mbrojtur ndaj Covid-19 Ai është një ndër personazhet që shumë shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për karrierën e tij artistike, p
Gentian Muça largohet nga Tirana (VIDEO) Tirana ndan rrugët me Gentian Muçën. Mbrojtësi, i cili kaloi momente të vështira larg futbollit, sezonin e shkuar u kthy
Genta tregon për herë të parë si u njoh me biznesmenin turk: Me mbështet shumë Një film për Adem Jasharin dhe Kosovën, bëri që turku simpatik të mbërrinte në Prishtinë dhe një mik i përbashkët e uli
Romantike dhe dhurata luksoze, Genta Ismajli surprizon partnerin për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditët e saj më të lumtura pranë partnerit Usta. Ata e tregojnë shpesh me po
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
Foto që bëri lëmsh rrjetin, është apo jo në pritje të ëmbël Genta Ismajli (FOTO LAJM) Një foto që ka qarkulluar së fundmi në mediat online ka shtuar dyshimet se këngëtarja e njohur Genta Ismajli mund të jet
Në pritje të ëmbël, del foto e Genta Ismajlit me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli tash e një kohë është në lidhje me biznesmenin turk, Hysein Usta. Fotografitë e dy
Në pritje të ëmbël, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk do të bëhen prindër (FOTO LAJM) Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shpre
Lidhja me biznesmenin turk, këngëtarja shqiptare flet për dasmën Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, duket se po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin tur
"Më thotë llokum me arra", Genta Ismajli rrëfen planet për dasëm me partnerin turk (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh është në një marrëdhënie me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ky i fundit nuk ngurron që ta shpr
Më tërheqëse se asnjëherë, Genta Ismajli rikthehet kështu për klipin e ri (FOTO LAJM) Me anë të një videoje në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka lajmëruar projektin e radhës mu
Zyrtare: Gentrit Begolli rikthehet te Llapi Sulmuesi Gentrit Begolli pas një viti të kaluar tek Flamurtari është rikthyer përsëri tek Llapi. Begolli ka nënshkrua
Më romantik s'ka ku shkon, partneri turk surprizon Genta Ismajlin (FOTO LAJM) Ka disa muaj që këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po shijon lidhjen e saj të dashurisë me partnerin turk të quajtur Us
Gent Cakaj i shkruan Apple: Vendosni Kosovën në hartë! "Ndaj, presim që Apple Inc. të marrë vendimin e drejtë duke vendosur kufijtë e Republikës së Kosovës në hartat e shërbim
Gent Cakaj fillon shkarkimet në konsullatën e Barit Ministri i Jashtëm Gent Cakaj ka nisur lëvizjet e mëdha edhe në konsullatën e Barit. Ministri për Evropën dhe Punët e