999 rezultate për

gennaro

RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
18 vite burg për ultrasin e Napolit, akuza e fortë që rendon mbi të (FOTO LAJM) Gennaro De Tommaso, ish-bosi i ultrasve të Napolit do të vuajë 18 vite burg pasi u dënua nga një gjykatë italiane për tr
Gennaro Gattuso i shpëton dënimit Trajneri italian i Milanit, Gennaro Gattuso, i ka shpëtuar dënimit nga Federata e Futbollit të Italisë, pasi ka marrë ve
Milani i ofron rinovimin Bonaventurës Giacomo Bonaventura thuhet se është në negociata për ta zgjatur kontratën e tij me Milanin deri më 2022. Me mundësitë
Conte trajner i Milanit, klubi bën gati kontratën Sipas mediave italiane raportohet se trajneri, Antonio Conte shumë shpejt do të vij në stolin e Milanit. I vetmi pro
Gennaro Gattuso flet për të ardhmen e Bonuccit Gennaro Gattuso ka shkaktuar edhe më shumë paqartësi rreth të ardhmes së leonardo Bonuccit Mediat në Itali janë të bi
Zyrtare: Gennaro Gattuso rinovon deri në vitin 2021 me Milanin (VIDEO) Milani ka konfirmuar rinovimin e kontratës me trajnerin Gennaro Gattuso, i cili do ta drejtojë klubin deri në sezonin 20
Të gjithë e duan, Milan bën gati aksionin final për Belottin Milani e ka pikë të dobët repartin e sulmit teksa 25 milionët për Nikola Kalinicit duken si të derdhura kot. Kjo ka b
Juventus nis negociatat për lojtarët me kosto 0, por aty gjen dhe Milanin Sipas TuttoSport, mesfushori i Arsenalit Wilshire dhe Emre Can i Liverpoolit do të jenë dy ardhjet e para në mesfushën e
Gennaro Gatusso ndihmon edher arbitrin anësor (FOTO LAJM) Pjesa e dytë mes Milanit dhe Sampdorias nisi me disa minuta vonesë, për shkak të një episodi interesant: gjyqtari anësor
Gennaro Gattuso trajneri me pagë më të ulët në Serie A Trajneri italian, Gennaro Gattuso është trajneri që paguhet më së paku në Serie A, ani pse drejton një skuadër të madhe
Gattuso: Jam shumë i lumtur me paraqitjen edhe pse në fund nuk fituam Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso është i lumtur me paraqitjen e futbollistëve të tij, pas barazimit 1-1 me Udinesen.
Gattuso fajëson këtë lojtar tek goli i Brignolit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka treguar se cili futbollist i tij ka qenë fajtor për golin e portierit të Benevent
Gattuso publikon listën e lojtarëve kundër Rijekës, lë jashtë katër yjet e skuadrës Gennaro Gattuso ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Rijeka në Europa League Trajneri i Mil
Trukimet, Gattuso lirohet nga akuza Gennaro Gattuso lirohet nga akuzat për trukim ndeshjesh. Gjykatësi i Cremona-s, Guido Salvini deklaroi se nuk ka asnjë p
Palermo, shkarkohet Gennaro Gattuso Rikthimi i Gennaro Gattuso-s në futbollin italian, këtë herë si trajner, ka dështuar. Presidenti i Palermos, Mautizio Za
Gattuso rikthehet në San Siro (FOTO LAJM) Milan ka mposhtur 6-0 zviceranët e Sion të ish futbollistit të tyre Gennaro Gattuso në një ndehsje miqësore në "San Siro
Sioni i Gattusos miqësore me "Djallin" e Allegrit Rruga e Gennaro Gattuso do të kryqëzohet sërish me atë të Milanit. Ditën e premte formacioni kuqezi i Massimiliano Alleg
Gattuso rikthehet në Skoci Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, i cili i dha lamtumirën San Siros dhe tifozëve të tij të dielën në ndeshjen ndaj
Milan, Gennaro Gatusso pëson shembje në hundë Vijon periudha e errët për mesfushorin italian të Milanit Ivan Gennaro Gattuso. Në një komunikim për shtyp në faqen e ti