999 rezultate për

gear

Sony sfidon Samsung Gear VR me PlayStation VR Sony laçoi kufjet e PlayStation VR në vitin 2016, dhe sot kompania japoneze ka shitur 1 milion cope. Ky sukses vendo
"Samsung Gear S3" vjen në vjeshtë Kompania “Samsung” vjen në vjeshtë me edicionin e ri të orave të mençura “Samsung Gear S3” e cila do të dalë në treg në
Samsung Galaxy Note 5 vjen me Gear VR Samsung Galaxy Note 5 pritet që do të dalë më vonë gjatë këtij viti, sipas një raporti të fundit thuhet se Samsung Galax
'Gear Live' ora më e re Samsung Samsungu mesohet se do të prezantojë orën e tij të parë të rrumbullakët Gear Live, në kongresin e telefonisë gjatë muaji
ZenWatch ora më e re Asus Kompania kineze Asus ka lançuar orën e mençur ZenWatch dhe gjatë ceremonisë, drejtori Jerry Shen, njofton se firma po p
Ora Samsung Gear S me Opera Mini (FOTO LAJM) Opera njoftoi se shfletuesi Opera Mini do të vijë edhe tek ora inteligjente Gear S e Samsung. Shfletuesi Opera Mini ka q
Swarovski zbukuron aksesorët e Samsung (FOTO-LAJM) Ora e re inteligjente Gear S dhe tableti Galaxy Note 4 janë të disponueshëm dhe në versionet prej floriri dhe argjendi d
Samsung prezanton "xhevahirët" e tij (FOTO-LAJM) Në eventin IFA 2014, Samsung shpalosi në Berlin gjeneratën e ardhshme të teknologjisë Gear S. Ndërkohë që i fundit që i
Samsung prezanton orën e mençur Gear S Kompania Samsung prezanton orën e mençur Gear S, që ka një paraqitje të lakuar. Aplikacioni S Health i vetë Samsung-ut d
Tesimi i funksionaliteteve të reja të Galaxy S5 Samsung ka paraqitur se fundmi aplikacionin Galaxy S5 Experience i cili ofron një prezantim interaktiv të Galaxy S5 Gear
Samsung shet 800 mijë Gear Galaxy brenda 2 muajsh Samsung ka njoftuar për shitjen e 800 mijë orëve inteligjente, Gear Galaxy brenda dy muajve. Sipas Reuters kompania tash
Samsung Galaxy Gear edhe në Kosovë Pas ofrimit të modeleve Samsung Galaxy Note 3 si dhe modelet e fundit të Apple, F – Mobile ofron tani për të gjithë kons
Lamborghini i Rod Stewart shitet për 1.200.000 euro (FOTO-LAJM) Një Lamborghini me ngjyrë të verdhë e cila i përkiste këngëtarit Rod Stewart u shit në një ankaand të zhvilluar muajin e
Samsung nxjerr në treg orën inteligjente Galaxy Gear (FOTO-LAJM) Pas disa muajsh spekulimesh Samsung prezanton sot zyrtarisht orën inteligjente Galaxy Gear e cila nga dita e sotme do të
Samsung prezanton orën inteligjente Galaxy Gear (FOTO-LAJM) Pas disa muajsh spekulimesh Samsung prezanton zyrtarisht orën inteligjente Galaxy Gear e cila duke filluar nga 25 shtato
Në fillim të shtatorit del në treg Galaxy Gear (FOTO-LAJM) Samsung pritet të nxjerrë në treg Galaxy Gear, orën inteligjente që po u paraprin konkurrentëve si Google dhe Apple. Gji
Samsung prezanton muajin e ardhshëm orën Galaxy Gear Muajin e ardhshëm Samsung prezanton orën e tij të mençur Galaxy Gear. Ajo u mundëson përdoruesve të saj të bëjnë thirrje
Honda zbulon projektin Gear, makina sportive anti Fiat 500 (FOTO-LAJM) Honda zbuloi një surprizë në një mini sallon në Montreal. Projekti "Gear" do të jetë një makinë e vogël dhe sportive ndë
Drejtuesi i emisionit Top Gear lëshon deklarata shokuese (VIDEO) Jeremy Clarkson, drejtuesi i emisionit “Top Gear” ka bërë një deklaratë aspak të hijshme. Duke folur në emisionin e BBC
FIFA 12 “pushton” tregun e lojërave Vetëm tre ditë pas daljes në treg FIFA 12 ka pushtuar tregun në Britaninë e Madhe. Loja e famshme e futbollit ka marrë v