999 rezultate për

gean

Lojtarët e Real Madrid tallen keq me De Gean, i thërrasin "Karius" (VIDEO) Real Madrid u mund nga manchester United në ndeshjet parapërgatitore të ICC me rezultat 2-1. Por pak para se të fillo
Perez bën gati milionat për De Gean, bisedimet në fazë të avancuar Sipas Diario Gol, Perez ka vendosur një shifër prej 100 milionë eurove për të provokuar Manchester Unitedin për transfer
Ronaldo shpëtimtar i Mourinhos për Championsin, portugezët drejt ribashkimit Jose Mourinho dëshiron të përdorë David de Gean për të sjellë Cristiano Ronaldon në Manchester United. Sipas Diario G
Mourinho sakrifikon shumë për të patur Iscon Unitedi është gati të heq dorë nga De Gea, por vetëm nëse Reali lejon që Isco të transferohet në “Old Trafford”. Davi
Jose Mourinho i jep përgjigjen e duhur Realit për portierin De Gean Portieri i Manchester, United David De Gea ka kohë që ndiqet nga kampionët evropianë. Galaktikët këtë merkato verore
Reali ka gati miliona dhe dy lojtarë për De Gean Real Madridi sipas asaj që shkuan Don Balon, është i gatshëm që të paguajë para për David de Gea dhe të lëshojë dy lojta
Real Madrid dhe dëshira për De Gean, ja si paraqitet situata për arritjen e marrëveshjes Real Madrid rikthen vëmendjen tek portieri i Manchester United David De Gea, për të cilin po përgatitet të ofrojë 63 mil
Perez këshillon De Gean: Mos rinovo me Manchesterin Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, i ka thënë David de Geas që të mos futet në bisedime për kontratën e re me
Njeriu që “shëron” kancerin rrezikon burgun Një burrë rrezikon të dënohet me burg, pasi deklaroi në portalin e tij se mund të shërojë kancerin. Jerry Sargeant, i
Real Madrid ka gati planin për De Gean Real Madrid thuhet se është i vendosur të nënshkruajë me portierin e Manchester United David de Gea verën e ardhshme.
United i thotë Realit: De Gean merre sezonin e ardhshëm, e kemi super zëvendësuesin The Sun thotë se Manchester United do të jetë i lumtur nëse shet David De Gea verën e ardhshme. Djajt do të tentojnë
Jose Murinho: Reali të më japë një mesfushor dhe i jap De Gean Jose Mourinho i ka thënë Real Madridit se ai do të pranojë vetëm një marrëveshje për David De Gean. Marveshja arrihet ve
Real Madrid merr avantazhin në Superkupë, Casemiro mposht De Gean Real Madrid ka kaluar në avantazh në Superkupën e Europës që kundër Manchester United po luhet në Shkup të Maqedonisë.
Real Madrid sërisht troket në dyert e Manchester United, por jo për De Gean Sipas raporteve nga Spanja, Real Madrid janë duke mbajtur nën radar Marcus Rashford. Gjigantët spanjollë me sa duket
Romero këshillon De Gean edhe pse spanjolli i ka zëvë formacionin e parë Sergio Romero është i dëshpëruar për David De Gean. Ai i sugjeron që të qëndrojë në Manchester United. Real Madrid j
Ish portieri i Realit flet për De Gean: E di që do vjerë në Bernabeo Francisco Buyo, ish-portieri i Real Madridit, ishte skeptik në lidhje me opsionet e portës në Bernabeu. Për Digital.
United pranon ta japë De Gean tek Reali me një kusht Pas shumë përkjejesh Manchester United i ka dhënë miratimin kalimit të David De Gea tek Reali i Madridit. Djajt e kuq
Reali e do De Gean, por nuk e përballon dot Manchester United mund ta mbajnë David De Gean nga kthetrat e Real Madridit këtë verë. ESPN pretendon Real nuk ka fondet
Morata është kusuri në shenjë mirënjohje për De Gean Situata rreth lëvizjes së Alvaro Moratës nga Real Madridi tek Manchester United ka sjellë sërish në sipërfaqe tensione q
Perez ironizon: Un skam folur as për Moratën as për De Gean. Ndoshta do mi bëjnë dhuratë ata që flasin Presidenti i Real Madrid Florentino Perez thotë se klubi nuk ka negociuar me Manchester United për asnjë lojtarë. Alv