999 rezultate për

gazi

Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Gjirokastër Ditwn e sotmne njw bombol gazi ka shpërthyer në lagjen "18 Shtatori" të Gjirokastrës. Nga informacionet e para të mb
Tritol e kapsolla donatore në magazinë, në pranga dibrani Policia ditën e sotme ka kryer në aksion blic në Peshkopi. Nga të dhënat e para mësohet se janë sekuestruar lëndë pl
Zbulohet arsyeja e zjarrit të fuqishëm në magazinën e elektroshtëpiakeve Këto pajisje kanë mbetur nga zjarri i fuqishëm i rënë në magazinën e eltetroshtëpiakeve të përdorura. Edhe pse shërbi
Magazina e pajisjeve elektrike shpërthen në flakë, panik në Tiranë Një zjarr ka rënë në një magazinë me pajisje elektrike në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite të sotme në Tira
Shpërthim i fuqishëm i makinës, reagimi i gruas habit shikuesit (VIDEO) Bagazhi i një makine të parkuar në një zonë të qetë në qendër të qytetit rus Krasnodar, është shkatërruar pasi një bombo
Flasin fqinjët e çiftit të vetëvrarë në Elbasan: Jemi të shokuar Fqinjët e çiftit që humbi jetën nga rrjedhja e gazit dhe flakët e zjarrit, kanë mbetur të shokuar nga ngjarja. Me lo
U asfiksuan nga gazi e flaka, kush i gjeti pa jetë çiftin në Elbasan Mbrëmja e kaluar ka qëlluar fatale për një çift në Elbasan të cilët kanë humbur jetën nga asfiksimi. Ngjarja ka ndod
Pamje të frikshme të genocidit serb në Kosovë, momenti kur KFOR nxjerr trupat nga pusi (VIDEO) Forcat serbe kishin bërë krimet më çnjerëzore ndaj shqiptarëve në luftën e vitit 98-99. Një nga krimet më të tmerrshm
Musliu reagon ndaj institucioneve, nuk bënë asgjë kundër provokimeve të serbëve Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka reaguar sot ndaj asaj që u pa dje gjatë manifestimit të V
Serbët mblidhen në Gazimestan (FOTO LAJM) Pelegrinë serbë janë mbledhur te monumenti në Gazimestan për ta shënuar festën e tyre fetare, Vidovdanin. Ata kanë ar
Paralajmërohet arrestimi i Vulinit, policia arrin në Gazimestan Policia e Kosovës ka shtuar masat e sigurisë për festën religjioze ortodokse të Vidovdanit, e cila festohet sot në Gazim
Statiskat e pjesës së parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës po luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit, Rusi-Arabia Saudite. Ka
Albërie Hadërgjonaj e pranon publikisht se ish-bashkëshorti e ka tradhëtuar (VIDEO) Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të njohura. Mbrëmjen e sotme Albëria do të jetë e ftuar në emisionin “Top
Revista prestigjioze franceze e quajti Erdoganin diktator, tërbim në Turqi Magazina javore francize Le Point, ka vendosur në ballinë një fotografi të Erdoganit në edicionin e saj të 24 majit me t
Detajet, si shqiptarët futën 400 milionë euro kokainë në Gjermani Zbulohen detajet e mekanizmit se si vepronte një organizatë kriminale shqiptare, e cila besohet se mundësoi futjen në G
Shpërthen bombola e gazit në banesën me 3 pjestarë në Bulqizë Një shpërthim ka ndodhur në një banesë në Bulqizë. Mësohet se një bombol gazi ka shpërthyer në katin e 5-të të një p
Visar Ymeri tregon për herë të parë se si e fuste VV gazin lotsjellës në Kuvend sh-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, i ftuar në Oxygen ka rrëfyer për herë të parë se si deputetët arrinin ta fusni
Galaktikat bashkohen duke formuar një flutur gjigante Hulumtuesit kanë pikasur gazet misterioze që hidhen nga dy vrima të zeza supermasive në prag të përplasjes në galaktikë
Përgjegjësit për gazin lotsjellës nuk votojnë për amnistinë e veprimit Deputetët e Kuvendit të Kosovës, të cilët janë dënuar apo që janë duke u akuzuar për veprat penale që lidhen me hedhjen
Burri gjendet i varur në magazinë në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burime policore bëjnë me dije se, një 66-vjeçar me iniciale H.L., është gj