999 rezultate për

gazetarja

"Pushoni ia q*fsha robt", flet gazetarja Marsela Topi: E kisha me njerëzit e avokatit, më acaruan (VIDEO) Gaztetarja Marsela Topi ka reaguar pas videos ku u shfaq duke sharë në studio, lajm i cili bëri gjithë xhiron e portalev
"Po pushoni mor ja q.. robt": Gazetarja shpërthen në të shara live (VIDEO) Një bisedë në studion e emisionit “Fakt” të televizionit të Fierit, Apollon tv, ka degjeneruar në një video +18. Ka q
Ditë zie për median, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare (FOTO LAJM) Gazetarja e “Radio Tirana” dhe ish-redaktorja letrare në Shtëpinë Botuese “Naim Frashëri”, Natasha Këlliçi (Dulaku) ësht
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e Radio Tiranës Është ndarë nga jeta ditën e sotme gazetarja e njohur e Radio Tiranës së Jashtme, Natasha Këlliçi (Dulaku). Ajo ka qe
Gazetarja e njohur për Dafina Zeqirin: Është arrogante, ja ç'më bëri (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte gazetarja e njohur e mediave rozë, Suada Daci e cila gjatë in
Paralajmëron Meta: Kam shumë dosje, jo vetëm të Ramës “Ma ka mësuar Anastas Angjeli këtë gjë, që letrat duhen të ruhen të gjitha se është tregues i përgjegjshmërisë publike,
Gazetarja britanike fiton betejën 8 mujore me Policinë e Shtetit Gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Taylor fitoi betejën 8-mujore me Policinë e Shtetit, pas një konflikti gjyqësor
Gazetarja shqiptare turpëron publikisht futbollistin: Ai flirton me mua (FOTO LAJM) Gazetarja e sportit, Qëndresa Krelani e njohur për publikun si Qeqa ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko
Tjetër do dhe një tjetër e ngacmon, gazetarja sportive tregon futbollistin që flirton me të Kjo e shtunë e “Shiko kush luan” i rezervoi publikut shumë argëtim por mbi të gjitha nxorri në pah edhe disa të vërteta.
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
Ndërron jetë gazetarja e BBC-së Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Hanna Yusuf, gazetare e njohur e BBC-së. Ajo u përshkrua nga kolegët e saj si
Ndahet nga jeta në moshën 27 vjeçare gazetarja e njohur (FOTO LAJM) Gazetarja e BBC, Hanna Yusuf është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në moshën 27-vjeçare. Familja e saj tha se is
I ra tavani, gazetarja shpëton për një fije gjatë raportimit (VIDEO) Nuk mjaftoi vetëm dëmtimi nga tërmeti, Fakulteti i Gjeologji-Minierave në Tiranë është përmbytur nga rreshjet e dendura
Momenti kur moderatorja e RTK-së e përlotur jep lajmin për vdekjen e koleges (VIDEO) Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka ndërruar gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja S
E FUNDIT/ Ndërron jetë gazetarja e RTK’së Ardita Sylejmani –Bllaca Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dysh
Mama “single”, moderatorja shqiptare përlotet në studio për djalin e saj (VIDEO) Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, pë
Lë punën në media, gazetarja paguhet tri herë më shumë në Instagram (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare nga Majemi i SHBA-ve ka punuar si gazetare, pasi ishte diplomuar në atë fushë, por vendosi ta lërë atë pu
"Atë që e dua, e dua!", reagon gazetarja që u përfol për ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të Nora Istrefit dhe Robert Berishës u ngritën hamendësime të shumta se cila ishte arsyeja e vër
E donte por ishte i martuar, tani që Roberti është beqar çfarë mendon gazetarja (FOTO LAJM) Në shtator të 2018 Robert Berisha ishte një ndër konkurentët në "Danc With Me" ku vallëzoni për afro 2 muaj krah gazetar
"E bënë rrugë", gazetares shqiptare i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Leila Kraja, e njohur si Lei, është ndër figurat më të reja në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më