999 rezultate për

gazetari

I preferuari i shqiptarëve, gazetari rrëfen si i ndryshoi jeta "Sarpit" brenda natës (FOTO LAJM) Çagatay Ulusoy është një ndër aktorët turk më të pëlqyer të momentit në të gjithë botën. Nuk kishte se si të bënte përja
"Ehuuuu, janë rregulluar me kohë ato punë", gazetari dyshues ndaj pastërtisë së futbollit shqiptar Gazetari i njohur Artan Hoxha ka reaguar menjëherë pas mbarimit të finales së Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës
Nuk arriti të fitonte betejën me COVID-19, ndërron jetë gazetari shqiptar Gazetari dhe shkrimtari nga Kosova, Musli Berisha, ka ndërruar jetë sot, në Qendrën Klinike dhe Universitare të Prishtin
U aludua se ka marrë para' për të pranuar se është infektuar, gazetari bën postimin epik Pak javë më parë gazetari Berat Buzhala, humbi babai si pasojë e Covid-19, ndërkohë që vetë fatmirësisht e fitoi betejën
Deputetja e famshme e "kërpëratës"godet sërish e gazetari vë duart në kokë nga përgjigja (VIDEO) Ditën e sotme në orën 10:00 u zhvillua mbledhja e rradhës parlamentare ku u miratuan ndryshimet Kushtetuese. Dhe pse
Gazetari i njohur shqiptar infektohet me Covid-19: Ju lutem kujdesuni! Një tjetër personazh publik shqiptar ka rezultuar sot i infektuar me Covid-19. Pasi ka bërë tamponin, gazetari Bledi
Humbi babain dhe vetë u infektua nga COVID-19, gazetari apel shqiptarëve Gazetari, Berat Buzhala i cili humbi babain e tij dhe u infektua vetë me COVID-19. Duke iu referuar neglizhencës së q
Artan Hoxha: Tre qytetarët në Tiranë shkelën gabimisht në tokën plot kanabis, rrihen keq nga roja I ftuar në studion e Abc News, me Endri Xhafon, gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje për kultivimin e kanabisit në vend.
Murrizi pranon "pazarin" me Ramën: Nuk ishte kërkesë e imja heqja e koalicioneve (VIDEO) Listat e hapura dhe koalicionet janë qëndra e debatit politik prej disa ditësh në vend. Ndërkohë që Rama ka deklaruar
Flet nga arratia Talo Çela: Thuaji Kondit të më japë leket, se bëj unë burg Talo Çela është sot një nga më të kërkuarit e policisë shqiptare. 49-vjeçari nga Elbasani është akuzuar si një nga pjesë
I ati humbi betejën me koronavirusin, gazetari Buzhala merr vendimin drastik Gazetari Berat Buzhala, i cili prej 21 ditësh është prekur nga Covid 19, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në rrje
Humb jetën nga COVID-19 babai i gazetarit Berat Buzhala Babai i gazetarit nga Kosova, Berat Buzhala ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vete gazetari pe
Gazetari i njohur kritikon Zaev: Bëri deklarata skandaloze për shqiptarët Gazetari Berat Buzhala i ka konsideruar si skandaloze deklaratat e Zaev dhe se sipas tij, shqiptarët duhet të Zaevin pa
"Po numëronim sekondat këtë mbrëmje", Bino njofton gazetarin për përgjigjen e tamponit Gazetari Ilir Kadia dhe bashkëshortja e tij i janë nënshtruar testit të koronavirusit, njoftim të cilin e ka bërë vetë g
Akil Pano vihet në vështirësi live në studio, emri i tij del në shënimet e vajzave Josifi Disa shkresa e ditare u gjetën në shtëpinë e familjes Josifi, ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa vendosën të vetëflíjohes
"Ai ndoshta do të dal fitues" gazetari që mposhti koronavirusin dyshues për fatin e të atit Gazetari nga Kosova Berat Buzhala ka reaguar sërish një ditë pasi bëri një thirrje publike për personat që nuk besojnë s
Gazetari shqiptar i infektuar me Covid-19 bën deklaratën e fortë: Viktimat zëvendësohen direkt me të tjerë I deklaruar me Covid-19 kohë më parë, gazetari nga Kosova, Berat Buzhala, u ka bërë apel të gjithë qytetarëve që të resp
Plas debati midis Palokës dhe gazetarit: I jeni lëpirë shefit tuaj! Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka është përfshirë në debate të ashpra me gazetari Carlo Bolino. Debati sh
Enkel Demi: BE na mbylli dyert, ai çuni i vogël duhet ta ngrejë by**ën e të shkojë në Bruksel Në emisionin ABC-ja e mëngjesit këtë të mërkurë, drejtuesi dhe gazetari Enkel Demi u shpreh i revoltuar në lidhje me ven
"Parashikimi i m*tit", Alba Hoxha reagon pas ofendimit publik të gazetarit shqiptar (FOTO LAJM) Alba Hoxha ka reaguar publikisht për komentet që qarkullojnë rreth veshjes së saj gjatë prezantimit të parashikimit të m