999 rezultate për

gazeta

Gazetari i njohur sulmon hapur Ramën: Qeni i Kosovës ka shpëtuar më shumë jetë se ty "Qeni të cilin po e puthte Ilir Meta, qeni i ushtrisë Kosovës, ka shpëtu njerëz prej tërmetit më shumë ma shumë se Edi R
Ori Nebiaj ironizon vendimin e qeverisë: Burg për gazetarin e "NYT" (FOTO LAJM) Kryeminsitri Edi Rama duke përfituar nga vendosja e gjendjes së jashtëzakonshme kërcënoi hapur se do ti mbyll të gjithë
Van Dijk injoroi CR7, gazetari i njohur i kthehet keq holandezit Virgiil Van Dijk ka përfunduar në shënjestër të gazetarit dhe moderatorit të njohur Piers Morgan. Deklarata e holandezit
Kushërira i vdes si pasojë e tërmetit, gazetarja bën apelin e fortë E ftuar në programin “Rudina” ka qenë e ftuar gazetarja Ornela Gaçe. Ajo ka humbur vajzën e xhaxhait, Xhuljeta Gjonaj 53
Enkel Demi: Kam një lajm për Plakun e Surrelit, nuk ia ka frikën njeri e jo më gazetarët! Nga Enkel Demi Që kur pllakosi zezona e këtij tërmeti, Plaku i Surrelit nisi ethshëm të kërkojë një shkaktar t
Rama ua nxjerr inatin gazetarëve: Mi hiqni ato televizione se si duroj dot! Kryeministri Edi Rama nuk duket aspak i lumtur me mediat në Shqipëri për shkak të kritikave që merr ditë pas ditë për pu
Momenti kur gazetari sulmohet nga derri teksa raportonte "live" Këto paje mund të duken qesharake, por kanë ndodhu teksa një gazetar po raportonte live në emsion. Gazetarit grek Laz
Gjyshja shqiptare që po bën xhiron e rrjetit, përgjigja epike ndaj gazetarit: Pres të martohem (VIDEO) Në këtë situatë në të cilën ndodhet vendi jonë për momentin duket sikur nuk ka vend për shaka dhe batuta. Por kjo gj
Meta sulmon Ramën: Gjen pretekste për të mbyllur mediat kritike të qeverisë Një ditë më parë, kryeministri Edi Rama mbylli portalin “Jeta osh qejf” për shkak se sipas qeverisë ka përhapur panik në
Gazetarja përjeton tërmetin live nga studio: E ndjejmë, lëkundje të forta (VIDEO) Tërmeti 5.1 ballë u regjistrua live edhe në studion e "News24" teksa gazetarja Nisida Tufa ishte në një lidhje live me g
Gazetari grek: Sot jemi të gjithë shqiptarë, nuk ka kufi në dhimbje Gazetari i njohur grek Lefteris Charalampopoulos ka reaguar sot në lidhje me situatën që po kalon vendi jonë. Në një
E turpshme, Veliu iu sul policinë gazetarëve në Durrës me urdhër të Ballukut Një incident i rëndë ka ndodhur në Durrës pranë familjes Lala e cila ka 6 të afërm nën rrënoja. Incidenti ka ndodhur
Kolegët shpërthejnë në të qeshura, si sulmohet gazetari live nga derri (VIDEO) Lazos Mantikos po raportonte për dëmet e shkaktuara nga përmbytja në afërsi të Athinës, Greqi, kur filloi të bërtasë par
Të përjetosh tërmetin live, si regon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
13 vjeçarja ndodhet prej më shumë se 24 orësh nën rrënoja, gazetari përlotet gjatë raportimit LIVE (VIDEO) Në orët e para të mëngjesit të sotëm Klement Çupi ka dhënë shenja jete, po nuk mundi të mbijetojë, duke çuar në 28 numri
Ndjehen lëkundjet e tërmetit gjatë transmetimit live, ja si reagon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
Gazetari shpërthen në lot gjatë transmetimit live, jep lajmin e keq për dy të rinjtë në Thumanë (VIDEO) Tërmeti i fortë i rënë sot në mëngjes ka arritur të marrë 20 jetë njerëzit dhe më se 600 të tjerë i ka lënë të plagosur.
Si u tmerrua gazetarja shqiptare, kur e kapi live tërmeti (VIDEO) Tërmete i kanë ndierë live edhe gazetarët që kanë qenë duke transmetuar dëmet e tërmetit të parë. Gjatë raportimit pë
"Është i fortë", gazetari e përjeton tërmetin në transmetim live (VIDEO) Tërmeti i orës 07:05 i mëngjesit të sotëm ka gjetur në transmetim live gazetarin e “Neës24”, Edvin Parrucën. Ai ishte
"Po kërkonte ujë", 17 vjeçari bllokohet nën rrënoja Nga vila 4 katëshe ku ishin banonin 7 anëtarë, mësohet se vinin thirrje për ndihmë teksa ajo u shkatërrua plotësisht.