999 rezultate për

gazas

Ushtria izraelite vret katër palestinezë në Gaza Ushtria e Izraelit i ka vrarë dy anëtarë të Hamasit përmes sulmeve ajrore në Gaza dhe dy protestues palestinezë gjatë pë
Femijet e Gazas nga Huseyin GulerceFëmijët e vegjël të Gazas, bebet e pafajshme. Ka ditë që shohim fotogra