999 rezultate për

gayet

Gjobitet tabloidi që publikoi fotot e Hollande me Gayet Tabloidi që publikoi fotot e Hollande me partneren Gayet është gjobitur, kjo për shkelje të privatësisë. Një gjykatë fra
Kaçi s'përmbahet: "Rama e ka mbush PS-në me pederastë" Mira Kazhani nga Gazeta Dita ka intervistuar këtë javë Kastriot Islamin. Është një bisedë e pazakontë me deputetin e PD-
Mohon zërat për një martesë, Francois Hollande ironizon gazetarët Të gjitha zërat që qarkullonin se presidenti francez do të martohej në 12 gusht kanë rënë poshtë, pasi në një intervistë
Presidenti Hollande ndahet nga Valeri President francez Fransua Hollande konfirmoi ndarjen e tij nga partnerja Valerie Trierweiler. Lajmi i ndarjes së tij erd
Ja femra që i rrëmbeu zemrën Hollande (FOTO LAJM) E përjavshmja franceze "Closer", ka publikuar ditën e sotme disa foto ekskluzive që konfirmojnë zërat mbi një marrëdhëni
Francë, zbulohet dashuria sekrete e Presidentit Hollande (VIDEO) Sipas të përjavshmes franceze "Closer", presidenti francez Francois Hollande, 59 vjec dhe artistja Julie Gayet, 42, kanë